Prijava

Ma glupost. Msm jeste pit jaci od malinoe, dizajniran je tako. Ali za dvoriste malinoa je zakon. Radni pas i to dobar, slican nekadasnjem vucjaku po karakteristikama. I malinoa je agresivnija od pita dosta.

ma ja to pitam jer sam se setio nečeg od ranije još, imao sam haskija ko klinac, nisam ga dresirao ništa, tipično klinačko igranje sa psom, nije bio vezan, i uvek je koristio priliku da zbriše van dvorišta, nema ga po par sati, nekada i po ceo dan. Znam da nisu genetski programirani da bubu teritorijalni i da su ipak kodirani da budu razigrani eksploreri u stvari, zato sam pomislio da ako je haski genetski predorderđen da ga ne drži mesto ako nije pravilno dresiran, tako možda što da ne i neki pit iz dvorišta nasrne na rendom džukelu koja se šeta po komšiluku

da malinoa je cuvar.oa valjda belu kucu cuvaju malinoe.zajeban pas.meni su lepi.ali ne volim kad je pas agresivan

To moze da se desi uvek. Psi se kolju oko teritorije, bio dresiran, a ne, ta opasnost postoji.
Haski je primitivna rasa. Ne mozes ga porediti sa drugim psima sto se gomile stvari tice. Ni njega ni malamuta ni ruske lajke.
A kod pita postoji velika sansa da ce klati druge pse ako ima prilike.

Ja obozavam i malinoe i vucjake. Dusa me boli sto su nemacke ovcare toliko osakatili. Ono je greh.

лабрадор ми је некако најготивнија пасмина

Volim vučkaste pse, tipa haski recimo.

nije bio vezan, i uvek je koristio priliku da zbriše van dvorišta, nema ga po par sati, nekada i po ceo dan

Jebeš mu mater, izgleda da nisi jedini :D
malo, malo pa vidim haskija nekog kako se mota po gradu, ili neko dao oglas.
Kad smo bili klinci drugar je našao haskija koji pobegao vlasnici, pa preko nekog udruženja je ipak našli i vratili ga.

dosta ljudi koji su imali ili imaju haskija kazu da je mnogo glup pas. meni djeluje normalan ko i svaki drugi. pa me zanima da svoje misljenje kaze par ljudi koji su imali haskija.

Ahahha sad zamisljam kako haskija u nekom psecem drustvu polivaju nekim kucecim forama a on ne kapira

Има овде код мене у комшилуку један хаски. Буквално сваки дан он има туру коју пређе, власници га пусте и он иде по граду, обиђе пар места и то не баш близу и врати се.
Тако је то кад се не преже у санке, одмах нека девијација

Kako se zove jedan mali beli psic podseca na jazavicara a ima glavu kao terijer?

Zove se ejdus, pička ti materina

ima li neko ovde da se bavi dresurom pasa

radim honorarno za muriju, vucjake i SOPove iskljucivo