Prijava

Kakav je za držanje kući i može li se nabaviti

Ne moze, ne odgovara mu nijedna klima osim andske, a i mora da zvace lisce koke inace brzo ugine

Ne znam kako peruanski pas moze preziveti na obodima Kosmaja, to je za njega pasji zivot, nemoj muciti zivotinju

Nabijem ti prst u dupe bas

Pa Šarplaninaca ima i van Šarplanine, Kangala van Turske i Tibetanskog Mastifa van Tibeta itd

Ovo je jako specificna rasa, kreirana od Boga licno, na zahtev samana na ajahuaski

Nije za jednog mladenovackog seljaka jebiga

Drzi se pitbulova i bembare ipak

meni je uginula belgijska ovcarka kuja 9 godina imala neki rak je izjeo
sad sam dobio za dzaba stene belgijskog ovcara opet, neki lik morao da ga se resi da ga ne bi tuzio stanodavac, radni pas odlican
vec sam ga naucio mnogo toga sto se poslusnosti tice, odem bicikl da vozim on trci za mnom i miran bude posle

Pa pazi. Ono što ja znam Malinoa je pas 10/10 jedinu manu ako se manom može zvati je ta što Malinoa ako ne pretrči 10 km danas je u problemu. Hiper aktivan neumoran i najpodobniji za dresuru samo mora da se radi nonstop s njim

Ne može u stanu i neće kavez jbg

da da, malopre sam se ja umorio pre nego stene jebeno na biciklu, vozio sam 40min u poslednjoj brzini
jedino sto je jos previse radoznao pa hoce iz dvorista da izadje kad vidi kera a prelako mu je da izadje kroz resetke na kapiji, pa ga drzim na duzem malo lancu dok to ne preraste

Malinoa preskače 2 metra iz mesta fazon samo kad nauči, nema za njega ograde da negde ne može

SOP je za tebe Bohore. Pored toga što je zajeban, ima u sebi dozu nacionalizma.

ma jes boh ali sad dok je stene moze da se provuce kao da ne postoji ograda, to kad preskace je kad je bezobrazan ker, a ovo je samo radoznao

Dok ne naprave Kerbera genetskim inzenjeringom, nije mi interesantno drzati psa. A i poprilican sam cigan, tako da sto bih se vezivao za zivotinju pa da moram da ga pustim negde na livadu ili poklonim ili sta ti ja znam