FK Partizan

  1. Ma cekaj bane nije ni igrao za kojekakve zvezde i partizane, pri tome aj trudio se al nista nije ni uradio. A ni kolarov

    Bolje funkcionise ova odbrana sa milenkovicem i ovima

  2. Da, najavio juce stanoja ostavka no problemo al da sam se prodao videcemo to jos

  3. Lol kome da se proda, sns-u?

  4. Neam pojma jebu ga kikijevci da se prodao

    Mozda upravi partizana lolo

  5. Pa to, Stanoja bio glavni krivac za opšti haos u klubu, sad kad dođe drugi trener kreće preporod, ima paća niže uspehe redom, možda uzme čak i titulu...

  6. Treba Tumba da se vrati pa da zatvore krug

  7. Iliev već vraćen na mesto sportskog direktora cigani kolač vam je spremljen

  8. Loptar da se vrati

  9. Bicemo sampeoni ponovo u slobodnoj srbiji

  10. Sudji dan bi lajk vucela srusen nasilno bager radio skupstina gorela docla vecna sloboda partezan sampeon

  11. To treba gledati dugorocno tu devastaciju, da spustis partizan na nivo uspomene treba jedno 10-15 ovakvih sezona da neki novi klinci ne pomisle da se loze na tu pricu...dosta nam je jedan jak klub

  12. I ovaj da je pametan kosto nije mogo apgrejduje jna i tu napravi nacionalni i stvar resena, sve i da ih se puste tu da igraju jednostavno uzmes im stadion uzeo si im dusu svedes ih na nivo vozdovca

  13. Значи Царо ти си циганштура

  14. Пао си ми у очима

  15. Ma jok, ja sam za ukidanje twinsa i stop debilizaciji al od neceg mora da se krene jbg

  16. Требало би да се приватизују

  17. Trebalo bi da se piratizuju.

  18. kad igra paća danas ili sutra he he he

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.