Prijava

Дакле, мој предлог је да се на профил уведе дугме за графикон кретања на ранг листи који би се аутоматски ажурирао рецимо сваке недеље и, логично, приказивао недељно кретање аутора на ранг листи. Нешто овог типа. Мишљења?

Па може, али да то буде некако "невидљиво".
Као нпр. Гробље; кад кликнеш, да ти искочи тај график.

Па може, али да то буде некако "невидљиво".
Као нпр. Гробље; кад кликнеш, да ти искочи тај график.

Тако нешто сам мислио. Костићу? Каизене?

Suvišno, još više bi kočilo sajt.

još više bi kočio sajt.

Зар то не може никако да се реши?

Treba kaizen da misli kako da sajt ne baguje tipa učitava 5 minuta i guta postove
onda bi mogli ovakvi predlozi

Зар то не може никако да се реши?

Uplati kintu za novi server.

Malopre bilo zaključano posle Kostićevog posta, sad otključano. E jbg, a ja se taman ponadao da je stefan konačno mod. Inače mislim da je ovo nepotrebno ali sam ZA!

Da li uopšte postoji parametar na osnovu kojeg je to moguće izvući? Mislim, zapisuje li se kakav history plasmana u određenom periodu? Ukoliko to sve mora da se radi od nule, onda nema leba od ove cool ideje.

Uplati kintu za novi server.

Е јес' вала... та ти је добра... Договорићу ћу се са Каизеном... Баш имам вишка новца ових дана...

Ako ne bi dodatno usporavalo sajt - super ideja, u protivnom - koji će nam kurac...

Ako ne bi dodatno usporavalo sajt - super ideja

+1000

Da li uopšte postoji parametar na osnovu kojeg je to moguće izvući?

Moguće je, na prošloj verziji sajta je postojao grafikon na profilu svakog autora koji je beležio aktivnost (ocene, komentare, postove,...) svakog autora i svako je mogao to da vidi.

onda nema leba od ove cool ideje.

Има 'леба, како нема... Сваки дан се региструје доста аутора који би волели да знају свој пласман кроз време... Они ионако крећу од нуле...

Сваки дан се региструје доста аутора који би волели да знају свој пласман кроз време

I ja bi voleo da imam merdžu al nemam jbg
I reko stefi da bi to usporilo sajt ako je tako onda ide jedno veliko PROTIV na predlog jer ide dovoljno sporo i ovako

Pa ti zapisuj svake sedmice svoj skor i napravi grafikon sa X i Y osom...

koliko se ja sećam, postojalo je tako nešto početkom 2010.
Ali se odnosilo na aktivnost na forumu, aktivnost što se tiče pisanja definicija, komentara i kačenja postera.

i sajt je tad bagovao značajno manje.I nije to neki preterano komplikovan element za učitavanje nego grafikon obični, aj da je fleš animacija pa da razumem da će da koči.