Prijava

sta izmisljam poslednji primerak sam uzeo.ma jebo te sobic

Nemoj tako za imenjaka.

Iznervirao si me pre desetak dana, pa sam pustio tvoju fotku ljudima iz kv. Bilo je teško jer te niko ne zna ali si pronađen jebeni anonimusu.

taman sam se otarasio onog poremecenog prova koji me je podsecao na opsesivne mentalace iz horor filmova sad opet imam progonitelja

Ne brini Miladine, ja cu ovo drugacije da resim.

Predložite nešto što bi bilo u rangu Marsovca, autora Endija Vira.

Шта ми препоручујете од Хемингвеја? Прочитао сам За ким звоно звони и баш ми је легло фино. Старац и море сам некад давно читао, да не предлажете.

Sunce se ponovo radja, obavezno.

Нисам нашао у библиотеци. Узо сам Рајски врт, па ћу да видим каква је књига.

ko jos cita knjige jaka stvar ha

Ko jos slusa gradske price jaka stvar dadada to.sam ja malo sam posrnula pa sta na sve zivo aaaaaaj muka natera

"Dobitnicki niz" od Fibonacija,izuzetno stivo

procitao novelu o misevima i ljudima od stanbejka. dobra prica drzi paznju,30 marinina ljubav od sorokina-dosta pise o seksu u toj knjizi tako da nije sa citanje sa tetkom.meni se nije svidela tema.gimpel luda os singera ima finih prica moze da se procita

marinina ljubav

eh

Kakva knjija jebena Zvezda igra

Imam dosta knjiga na polici za ukras stoje

Zato tvog glas na izborima vredi 0,7 glasa, glas jednog automehanicara 0,9 a valdemarov glas 1,5. Mislim tako bi trebalo da bude ko ti je kriv. Treba li da napomenem da glas jednog navijaca vredi ravno 0,1 to je najnizi oblik zivota.

Moj glas vredi 3000 dinara i vaucer za rucak u opstinskom restoranu xd