Prijava

sve to ima na ovom sajtu http://www.balkandownload.org/forum/35-doma%C4%87e-knjige/ samo sto su tu probrani uglavnom dobri pisci, ovamo ima mnogo djubreta.mislim da je ovaj sajt najbolji za skidanje knjiga.

Labokv, čini mi se da je na tom sajtu potrebno napraviti nalog i kliknuti na "hvala" u postu u kom je link za download da bi mogao da skidaš knjige. Lako ide doduše.

Inače, koga zanima, na tpb samo skucajte "knjige" u pretragu, neki lik je postavio više torenata za e knjige, piše na kraju naziva svakog torenta "deo 1,2,4,10", ima finih izdanja, vrijedi makar pogledati.

Jednom sam, čini mi se, Provironu dao taj torent, al bio je na kat.ph.

nije to neko cimanje, a prednost je u tome sto mozes da pratis na sajtu sta novo izlazi.ja kad budem kupio skener obogaticu internet knjigama, imam 794 knjige kojih nema na netu od toga 248 nindja pisanih romana
https://s22.postimg.org/j6y1y2tf5/2cni87r.jpg

aoo ninđa romani hahaha
gdje se njihj sjeti

Nadam se samo da tetka iz Njemačke neće umešati svoje prste i tražiti na pozajmicu za kafanu sve te knjige pre nego što stigneš da ih skeniraš

nindja romane ljubomorno cuvam, samo da skupim pare za skener.procitao sam vegetarijanka-han kang, dosta jeziva knjiga.vredi procitati.pljuvat cu na vase grobove-boris vijan, ovo je uglavnom o sexu,bludnicenju, na kraju dolazi do brutalnih ubistava.prevod mi je malo zasmetao ima dosta hrvatskih reci iako je izdala neka izdavacka kuca iz srb ali je jezik srpsko-hrvatski.malo strana ima, moze da se procita.citao sam i francuski roman od frederik begdadea batalio posle 40 str meni nije bilo zanimljivo.sad citam horizont-patrik modijano.deluje dobro

Meša Selimović mi je omiljeni pisac.

Kurt Vonegat: Kolevka za macu - računa se u SF, mada taj deo i nije toliko ključan, više je to satira na temu hladnog rata
Milan Kundera: Šala - lepa ilustracija komunističke mašinerije, reflektovane na život jednog studenta željnog pičke kao takve

Oblomov. Unistio koliko je smorio.

Hahaha, zapali je! :D

sta reci, kupio sam elementarne cestice i brisanje-raspad da imam za leto

Čitam ovu

Nadam se hepiendu

Dejl Karnegi ( ili Karnagi, nisam siguran): Psihologija uspjeha.

Jako fina knjižica, različite priče u različitim situacijama, nadasve poučno i zanimljivo

Uzeo da čitam nešto na plaži, "moć pozitivnog mišljenja". Teško sranje

Горски цар - Светолик Ранковић, међу топ 5 икад прочитане.
Иначе, писана је по истинитом догађају, кад су разбојници (хајдуци) хтјели да му опљачкају кућу и тим приликом му убили оца а Ранковић је искочио кроз прозор и тако сачувао живу главу. Ипак, тај догађај је споредна прича у књизи, а главна тема је тај убица и његов живот.

Mislis top pet ikad napisane? Ili top pet koje si procitao?

Fukoovo klatno.
Nešto kao Da Vinčijev kod, najviše podseća na nju, samo mnooogo potkovanije istorijskim činjenicama i vrlo opširno.

Bergas Vintertom
Mislis top pet ikad napisane? Ili top pet koje si procitao?

То је већ филозофско питање.

Ne znam da li je pitanje filozofsko ali je pitanje koje je postavljeno na tvoj post a ti se sigurno secas sta si mislio kada si napisao to sto sam te pitao.