Prijava

jeste, dok ti izvedes mavasi ja te sravnio tetkom 5 puta...

Već je od mene, usput rečeno :D

Tetkom teško da ćeš me sravniti, samo ćeš mi dati šansu da te uhvatim i nabijem ti cijev u dupe.

Nije tt za odbrane, previše je jako zrno, proleti kroz čovjeka ko kroz puter.

Ja sam precizan sve u oko pogađam.

Elliot objasnjava na vise nivoa

Mene ovo zanima:
Radim već neko vreme:
1. Grudi / triceps / prednje rame
2. Noge
3. Srednje rame / zadnje rame (svaki drugi ciklus) / prednje (svaki drugi ciklus) / trapez
4. Ledja / biceps / zadnje rame
5. Odmor
Kardio: trčim, bajk, basket, ne redovno..
E sad, bih ubacio i 6. dan odmor, pošto suplemente ne koristim i mislim da bih mogao tako da poboljšam napredak. Sada će biti ono: "Radi junače kako tebi odgovara". E PA PUŠU KURAC! Kako da znam da odgovara kad nisam probao, a ne bih baš da gubim prešes tajm. Po vama je l' to valja i dolikuje ili je preveliki razmak izmešu jedne partije?

previše dug tekst ne čitajte

@MrOpravitelj
A ček, 6. i 7. dan ti je kardio?

Radi lepo, ukoliko hoces da se opravis:

- Grudi
- Ledja
- Odmor -
- Ramena
- Noge
- Ruke (biceps i triceps)
- Odmor -

Radi osnovne vezbe, benc, potisak sa cela, kosi benc, razvlacenje za grudi, potiske i lateralno za ramena, ruke tegovima a ne sajlama, zgibove uske i siroke, vucenje donji kotur, cucanj.

PS - Kuzmane, bez uvrede, ako si ovo ti na avataru mnogo zracis nejačju.

Тачно би могли да имамо онлајн такмичење у бенчу, типа одредимо тежину (60кг лоло), циљ макс понављања, онда свако има недељу дана да одради лифт и да се сними, онда то аплоудујемо на тјуб, ставимо овде и смејемо се једни другима лоло

Odlican predlog, bilo je na ex-yu fitness portalu ozbiljno takmicenje za zavidnim nagradama, gde su ljudi postavljali snimke svog benca, cucnja i deadlifta.

Nego, malo se ukakili pa su se slabo prijavili.

A u ovom predlogu postoji propust - recimo ja mogu ovog drugara sto dize stotku 29 puta da prijavim kao da sam to ja, he, he, he...

A ček, 6. i 7. dan ti je kardio?

Ma jes kurac. Jedan dan odmor pa iope, a hoću mozda da ubacim dva.
Ruke ne radim odvojeno jer sam trenutno na selu đe teretana u stopu dok gazda ne dovuče dupe iz mile mu Švajcarske, pa radim kući gde nemam toliki raspon težina i vežbi pa ako radim grudi (još nekako) a leđa ne mogu da ga jebeš kako valja pa spojim sa nekim delom ruke. A i nekako trening samo za ruke sam radio pre i nekako mi je postao kurac.

Ниси га одрадио добро, иначе ти не би постао курац, вјеруј ми :)

Може такмичење, само не знам како ће се на моје тегове виђет' тежина :Д

Iz mog iskustva a slično će vam reći i drugi, najbolja rutina je 2-1-2-2. Dakle, trenira se ponedeljak, utorak, četvrtak i petak. Ništa bolje nego kad se nedeljni ciklus završi s dva dana odmora.

nan tejkn murbi ipak sam ja početnik jebiga a i jebe me što sam mnogo visok 2 metra a mršav.83 kila sad..al' slab nikako nesam

Прови, врло могуће да си у праву...
Ја радим понеђељак, уторак, одмор, четвртак, петак, одмор, неђеља
начи 2-1-2-1-1
Ради тога што радим руке посебно... Није вазда тако, али у принципу... Некад радим ноге у суботу, па неђељу одмарам, како ми кад дуне углавном...

Е сад, направио сам паузу прије 15-20 дана био нешто два дана, кунем ти се, ја сам имао осјећај да ћу да полетим док сам тренирао, два дана одмора су супер, среће ми, али ја не могу толико да одмарам, сморим се :)

Znam da je većini teško da ne ode u subotu u teretanu. :D

Хаххахаха да, прије града :Д
Ако идем не тренирам, јебем ли га, мрзим непотпуни тренинг, боље ми је кад не тренирам уопште него кад тренирам посрано :)

provirone interesantan članak mada iskreno nije mi puno pomogao sem što sam još više shvatio kako mi je jebeno što sam visok i imam veoma duge ekstremitete, i raspon ruku, em što ne podržavam njegovu teoriju varanja i jednog ipo ponavljanja, sviđa mi se jedino zamisao opruge i kotrljanja nisko za čučanj..leg press u mojoj teretani nemam jebiga
al fala za članak