Prijava

Pa posle godinu i po. Do Novaka ću videti da li mogu do 500kg u totalu. Danas mi bio prvi trening, nisam lud da radim kečeve.

EDIT: 100 kila mišića, lol! Šomi, remendžijo! xD

нмг да се сетим, јел си ти причао да док си тренирао си имао 110 кг и солидан шред за ту килажу? то је 100 кила мишића брт

Nisam. Uveo sam bio čabi. Možda 2008. kad sam imao oko 90 kila, ali tad nisam davao značaj kilažama.

е јбг онда сам се сјебао нешто

https://www.youtube.com/watch?v=Aaehn1aY8Ig

EDIT: Ubio bi ga Konor kao pičku, vidi se da Planina na pola klipa ne može da diše.

drkam na mekgregora otvoreno priznajem

Jeste MekGregor facetina. I za razliku od mačo glumaca, istinski je trve!

ne bi ga ubio mekgregor
kada je ovolika razlika u kilazi i snazi jedan udarac planine i irac je mrtav

Jeste dovoljan jedan direkt Planine, ali bi ovaj mudro jurcao oko njega dok se ovaj ne istroši.

Planina je za minut gotov.

Ima negdje snimak njegovog boks sparinga, minut runde i ne može da diše, minut i po sparinga počeo sam da pada

KAKO LUPATE ZA OVOG VELIKOG ČOVEKA. OVOG MALOG BI JA REŠIO ZA 1 I 45.

zasto mislite da je planina toliko glup da bi ga vijao?
ceka ga ceka ga
1 dobar udarac i cao

Zato što ne trenira ništa i misli da biceps tuče i otkida glave i da je on sa 200 kila mišića mašina za ubijanje.
Realno jedina funkcija njegove mase je za kordon. I izgleda kao titan jebeni, svaka mu čast. Ali bezveze je što se trpa tamo gde mu nije mesto, kao kad bi sad Konor došao da baca balvane, ne ide rođeni, ne treniraš za to.

dobro
ja sam video svojim očima da tolika u tolikoj nesrazmeri snage i tehnike snaga pobeđuje a vi kako oćete
pogotovo u bjj

Usrao bi ga Konor jako i često. Svi ti strongmeni najebu kad dođu u ring.

NE BI
ok?!
ima sad onaj poljak strongman počeo mmaom da se bavi

Брт ако мислиш на Пуђана он је почео то пре око 5 година лоло, ваљда и баталио.

edit: ipak se bije jos

mislim da ovog sapa placaju da ga biju https://www.youtube.com/watch?v=mocW_A6IRPU

Bije se još, nego kako prolazi on u tom ringu? :D Mislim da radi za KSW, biju ga redovno, pobijedi nekog anonimusa što mu dovedu al čim dođe neko ozbiljniji u KSW-u pojede ga. I to KSW jebote, mogu misliti šta bi mu radili ovi iz Bamma-e, FFC-a i ADW-a, a Bellatora, UFC-a da ne pominjem, smiješno je.

50k ili 30k dobije bob sap da izgubi
nikada lik ne izgubi nokautom nego kao sudija prekine jer ga ovaj pegla u parteru ili sam preda :)
boli ga kita 1-2 min i uzme keš

zar nije ksw bolji od ffc-a?

Bob Sap pada za 12k €, pito ja, htjeli da ga zovemo da ga bijemo.

KSW jeste generalno kvalitetniji ali FFC ima bolje teškaše i polu-teškaše.