Prijava

Majku vam jebem mejnstrim brđanskog psovanja ja!

Naučite je da psuje mamu vam jebem onu malograđansku nedorečenu po sred pičke necenzurisane!

Električaru, nauči da stavljaš JA na kraju psovke mamu ti jebem onu mongoloidno debilnu kad do sad nisi skontao kretenčino daunov-sindromaška u vaginalni otvor kategorije pička da ti jebem ja!

marcipan prikrivena kuckice, mamu ti jebem bunjevacko-separatisticku zvonko bogdanovsko balasevicevu ja po sred analnog otvora ispod polomljenog bagrema

Skočko stavim ti krst na grob mečko nekrštena ozrenska mamu ti jebem neartikulisanu i preraslu tipa govedo brdsko!

Od mene se i očekuje da budem neartikulisan mamu ti jebem onu što te litnula na svijet smrdljivog posranka u lijevi jajnik ja!

mamu ti jebem marinko madzgalj onu ruznoprezimenu brkato kosatu gistro fensersku flamingosku neduhovitu ja zato sto jebes dubravku mijatovic a ne ja !

Pa ti onda idi u planinu i ćeraj međede sa sikirom mamu ti jebem onu brđansko šumarsku nedojebanu u oba bubrega!

Pa i ćeram, mamu ti jebem urbanu elektrifikovano-muslimansko-džemalsku-garibsko-balijsku ja!

Lucija97

Klinka si od 13 godinica,a psujes gore nego ja,da znas kako bi te ja vaspitao,mamu ti jebem balavu!

pa dje ste ljudi majku li vam jebem sveobuhvatnu ja!

Pa što ne zoveš da ćeramo zajedno mamu ti jebem onu lažovsku i prevarantsku ozrensko-dobojsku po sred pičke ja!

Коначно да стави ја на крају маму му јебем бандерашку ја

Stavim ti kurac na spomenik raspali mamu ti jebem šabansko čivijašku ja!

Majku vam jebem svima koji me smestiše u Vojvodinu sa sve Balaševićem ja!

Mamu vam jebem nenormalnu!!

mamu vam jebem nepovezanu ja!

Ал` ћемо да добијемо банане сви, маму вам јебем спемерску ја!

Mamu vam jebem i hoćete, osim mene... ja jebem ja!

sise jedne, ne bojite se valjda modova, mamu da vam jebu slihtarsku oni!