Маму вам јебем сељачку ја!

  1. Crno prestani da sereš protiv Legije mamu ti raskantam Đinđićevsku ja.

  2. svi ste vi lenstine, mamicu li vam komunisticku jebem ja

    u rudnik bi ja vas, jebem li vam mater narkomansku ja

    samo vi drkajte tastaturu, nabijem li vam ga majke nolajferske ja

  3. nato ja sam elekov dupli, prati i mene mamu ti jebem spijunsku ja!

  4. Ubiše pukovnika, mamu im jebem ustašku ja.

  5. Zašto pišeš ćirilicom kad si cincar ko Majka Tereza i Nikola Pašić
    jebem li te u pičku kurco-vlašku cincarsku nikolokojovsku kvazićetnićku ja

  6. Još jebete mame, najebem vam se nejebačke mame svima ja!

  7. ова тема ме баш подсећа на средњу школу јер је тамо прозивање кеве КВЛТ, маму ли вам јебем средњошколску ја!

  8. Lucija zvizdo moje difinicije, udarim ti mamu kurcem po pički onoj statusko-kandidatsko-dlakavoj, 'nako da bridi, da ne zna gdi je bija!

  9. Луција, девојко, прекини мене псоват, маму ти јебем опседнуту ја!
    Седпласе, један је Елек, други су копије, маму ти јебем дуплу ја!

  10. Zašto ste dečko mamu vam jebem adolescentsko-kretensku ja!

  11. Како ја нисам бољи маму ти јебем западњачку ја!?

  12. Да да кои трип, имо ја ко клинац неке рођаке из Великог Мокрог Луга фазон Великомокролужички Срби, и баца кева једном саопштење:
    - Маркић, долазе ти за викенд бата и сека од тетке у госте. Ја гледам с очима пуним неверице, кажем: А маааамић, цео кићбло ме данас дан завитлава около прошлог њиховог доласка! - Претерујеш шушљугице, добра су то деца.
    Испричам ја да кацам их прошли пут одвео у паркић овај мали на полувремену извадио перорез и димљени врат из вунене чарапе и почо нутка људе а она мала се попела на дрво и као фазон навија почела пева: Крај Мораве крај Мораве, да моме не забораве, што ћеш дјево о бехару сама, ој Јандрла мати чврсто спава.
    -Пантела сине, претерујеш. Ајд сиђи доле да помогнеш, ево стижу Милиброт и Гојзерица.

  13. Idi na Moskopolje na planinu Opar u Albaniji kurco-vlahinjo pa tamo piši ćirilicu i psuj majku Petru Ičku jebem te u pičku cincarsku i majku tomofilovsku

  14. МАРКОООООООООООООООООООООООООООООООООООО ♥♥♥♥♥

  15. PANTELAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

  16. Dankane smaraš sa svojim duplim Pantelom majku ti nolajfersku i cincarsku jebem ja. Nije ti ovo Moskopolje jebao te pantelić i jebem mu majku i ženu kosatu

  17. Луција лолол који си сад фејл одрадила маму ти јебем фејловану ја!

  18. Toooo banujte jeee više popela se na kurčev kurac jebem joj mater dosadnu jaa..

  19. Baneš mi na kurac majku ti jebem u pičku osunčanu

  20. Jebote Lucija, pa čak i ja znam čiji je Pantela dupli, A JA INAČE NIŠTA NE ZNAM! AL' TO ZNAM!

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.