Prijava

Reko', da stavimo temu gdi možete da kukate, je l', šta vas sve danas očekuje, da pričate kako ste spavali, da li vam je neko promenio dušek koji ste već anatomski prilagodili sebi, šta ste sanjali, koja vas pesma (ni)je probudila, da li ste ustali na levu ili desnu levu nogu, pa ste sad nadrndani i treba vam ventil za uspešan novi sunčan dan.
Ima neka slična tema ''Jutarnji ritual'', ali mislim da je to više za nešto što svako jutro radite, ovo mu dođe kao neka antistres terapija i mentalna podrška u borbi protivu budilnika.
Jest' da temu postavih u sred podneva, al', eto, da se malo narugamo jutru, koje je sve češće brez sunca.

Akoj već ima nešto ovako, izvinjavam se, ja nisam naišla, pa neka nas onaj koji pronađe otvorenu temu preseli tamo. Fala lepo.

Тема је осуђена на пропаст јер вукајлијаши дефинитивно нису јутарње особе! хД

Da počnemo...
Ja sam, za divno čudo, lepo spavala... Nekako su mi obe noge danas bile desne, pa iako mislim da sam ustala na levu, lepo sam raspoložena. Posebno što sam imala luksuz da ustanem posle devet, pa me je dočekalo sunce. Evo, pijem tek prvu kafu, narafski, posle doručka, koji je u stvari bio ručak-sarmice, da se ne optereti želudac, je l'. Pa... Nastavite...

Ima neko da radi noćnu? Ak' ima, nadam se da lepo knjavate.

Тема је осуђена на пропаст јер вукајлијаши дефинитивно нису јутарње особе! хД

Hm... Tema je otvorena u podne.... To definitivno nešto pokazuje. xDDDD
A, valjda neko ustaje i odmah se laćuje kompjutera, majku mu. :)

Nego... Kako si ti knjavao? San je dobar za ljepotu, 'naš?

Uh... Šteta, Punjač... Nadam se da onda san nije bio mokar.

Ja sam sanjala da gasim sat na mobilnom. Posle dva sata, kada sam zvanično ustala, sam videla da to nije bio san.

Počela sam mrzeti ovu melodiju kako zakon buđenja nalaže...
http://youtu.be/CKh0dLIuIu8

Фино спавах, ал недовољно... 8 сати је мало!!

А ја сам замрзео сваку мелодују која ми је била на аларму, зато ми је до скора била фабричка... Али и њу сам замрзео а и више није могла да ме пробуди, па сам ставио песму на коју не могу да се наљутим х)))
http://www.youtube.com/watch?v=atxUuldUcfI&ob=av2e

Šta bre, malo?! Ja sam spavala samo deset sati, pa se ne bunim! x)

Ja običnu ne smem da stavim jer onda ništa ne čujem...
Neje mi ovako zvonula, a volem pesmu... Možda i stavim, pa da možda i ne zamrzim. Ovu moju više ne mogu ušima da podnesem. >.<

Legla u 2, ustala u 5.15h.
Na poslu sam, radim i ne brljam (inače mi treba oko 10 sati sna).

Na odmoru, ne čeka me niiištaaa. Legla u 5 ustala u 1.. I to mamurna!

danas nijesam znao đe ću prije pa sam odlučio da ostanem kući. ionako će me zvati onaj kome budem najviše nedostajao.

Ja ustao prije sat vremena, budio me cimerov alarm tri puta i moj telefon jednom, ali sam istrajao i drapnuo deset sati. Sad sam sjeban jer sam spavao previše i boli me glava. Jebem ti dan kad ustanem poslije 9 sati.

(inače mi treba oko 10 sati sna)

Jao... Razumem te. Meni nekad i dvanaest, ako je zima. Tad sam kao medved.

Trako, blago si ga tebi. :)

ionako će me zvati onaj kome budem najviše nedostajao.

Lepo je nadati se. :)

http://s3.amazonaws.com/kym-assets/entries/icons/original/000/003/619/Untitled-1.jpg?1288903617

E, Dub, ja isto ne volem posle devet da ustajem, al' uvek se uspavam, ako nije obavezno da ustanem ili ne čujem alarm. Sad sam promenila bateriju na ovom kineskom od petog osnovne, vola bi probudio. Još sam ga stavila na komodu, tako da moram da ustanem da bih ga isključila... Jednom se sećam da sam ustala u dvanaest i da je sat bio kliknut na ''off''... Izgleda da ga i u snu isključujem...

Legao u 6, ustao u 9, i tako već danima. Jedino što me održava na nogama su crni čaj i pokoja šolja kafe.

Pa dodaj i zelenog malo.

Skočko, š'o tako malo spavaš, detcxko? :(
Je l' dremneš onda danju ili kako? Ja sam tako izdržala pet dana, posle sam se komirala i spavala devetnaest sati.

Za mene crni i zeleni čaj imaju premalo kofeina. Jedino kafa mi pomaže, imam nizak pritisak pa sam aktivnija noću, jutro mi je ubistvo.
Ali šolja dobrog crnog čaja je baš uživancija. Sad si me podsetio da skuvam. :)

http://www.fructus.rs/new/wp-content/uploads/2010/09/crni-caj.jpg

Mene kafa uspava. A od dva piva zaspim u roku od odmah, zato odmah moram da popijem još dva, ako planiram da pijem cijelu noć.

A od dva piva zaspim u roku od odmah, zato odmah moram da popijem još dva, ako planiram da pijem cijelu noć.

Kako dobar sistem.

Hahahaha! Mene pivo uspava kao i većina stvari, pravi sam smorko spavić, zato najvolem da ga pijem ako se usput pričaju vicovi, još se i gricka nešta sa roštilja, onda je to pun doživljaj.

Enivej, popih već drugu kafu, i mislim da sam spremna za današnji ostatak dana.

Каква тема, Гамби неверуе.