Prijava

Добро ме нашли!

На вратима сте РиоМаретовог техничког сервиса, на прагу техничке подршке, на улазу у Свети механичарски сервис za неупућене!

Добро, добро, не морати бити тотална "Техноцава", али свакако, многи од нас не знају основне техничке ствари...

Зато, добро дошли у РиоМаретов јединствени и непоновљиви технички сервис "ТЕХНОЦАВА", у којем ћемо заједно решавати све Ваше и наше техничке проблеме, недоумице и кварове!

Отклонићемо недостатак струје у згради због фенирања комшије у кади, отпушићемо лавабое и канализацију услед прекомерне употребе тоалет папира, раздвојићемо прсте након коришћења Супер- лепка, поправићемо федере кревета након непроспаване ноћи и зашићемо чаршаве прогореле од цигаре...

...зато, навалите са питањима и не будите Техноцава!

Otvarač teme ima problema s bijelom tehnikom, nisu mu sve ovce na broju.

Можда га је силовала веш машина?

'bar dan mušterije!

Ne budite Tehnocave, ovaj servis je namenjen onima koji imaju probleme sa tehnikom, a ne žele da plate majstora i/ili žele da se dokažu pred svojim ženama...

Ili, ako neko ima dilemu oko pojedinih tehničkih pojmova, kao npr

Šta je to Abrihter?
Šta je to fosna?
Šta je to zupčasta letva?
....

Kako da izmerim napon a de me ne rokne struja?
Kako da vežem zvučnike u kolima a da mi ne skviknu itd...

Само да ти пожелим срећан рад!
Ајд здраво!!

Можда га је силовала веш машина?

Odlično pitanje za početak, ja sam siguran da znaš da uključiš veš mašinu npr, zar ne?

Само да ти пожелим срећан рад!
Ајд здраво!!

S' obzirom da je sve ovo sprdnja, donekle, a mož' i neka korisna informacija eventualno da se izvuče, ja ne vidim mesto hejtu.

Ајд здраво!!

Ова тема може бити занимљива и корисна...!

Како да направим кабл који повезује класичан aux улаз и излаз за слушалице на смартфону (значи има оне 4 жиле!)?

koja lajsna od lika

idi se feniraj na struju utikacem u prekidac

Ова тема може бити занимљива и корисна...!

Како да направим кабл који повезује класичан aux улаз и излаз за слушалице на смартфону (значи има оне 4 жиле!)?

Hvala Enemy, nadam se da ćemo da nadžemo rešenje.

Nisi rekao koji fon je u pitanju, da bi se znalo kakav je konektor.

http://pinouts.ru/HeadsetsHeadphones/nokia_handsfree_pinout.shtml

3.5 мм, класичан улаз. Фон је ХТЦ тач2.

Повезао сам неким каблом али наравно чује се измешано и лоше. Значи треба да изађе из фона 4, а да у радио уђе 2.

koja lajsna od lika

idi se feniraj na struju utikacem u prekidac

Bravo, potrudio si se. Do jaja si mi.

od nastanka teme sam razmisljao sta da napisem

pazi sad ovo.........idi se feniraj mikserom na baterije dok ti je tema glupa kao sto je na primer tvoja tema. sram te bilo!

idi se feniraj mikserom na baterije dok ti je tema glupa kao sto je na primer tvoja tema.

Dobro bre, zdravi, ne smaraj više, vidiš da te jebe disleksija.

zamolio bih te da se obratis moderatoru u vezi zakljucavanja ove teme

А вас двојица се нешто не волите, а? лололололо

3.5 мм, класичан улаз. Фон је ХТЦ тач2.

Повезао сам неким каблом али наравно чује се измешано и лоше. Значи треба да изађе из фона 4, а да у радио уђе 2.

Da li ti treba 3.5 mm na činč ?

Не бре чинч, него она класична банана.

3.5 мм, класичан улаз. Фон је ХТЦ тач2.

Повезао сам неким каблом али наравно чује се измешано и лоше. Значи треба да изађе из фона 4, а да у радио уђе 2.

Znači treba ti 3.5 mm sa jedne a sa druge činč?
http://www.cablesdirect.com/prodimages/CC399-12_LR.jpg

Pazi, taj kabl košta fazon, 200 kinti kod mene u Munzeu, mogu ti poslati adresu privatnom porukom...
Ako baš hoćeš sam da lemiš, ovo ti je šema

http://www.djresource.eu/images/topics/tricks/cable_schema.jpg