Prijava

Ne znam sto ne mogu da stavljam komentare, vec sam se raspitivao i neki ljudi su mi rekli da imam dovoljno poena....
Izbaci mi "Internet Explorer cannot read this webpage format"
Pomoz'te! :(
evo profila
http://vukajlija.com/recnik/autori/83368

bag neki garant jes pokušo sa lisicom

Koristis Internet Explorer? Napusti sajt.

izvini necu nikad vise.

Tvoj problem je to što koristiš internet eksplorer za internet. Fail, decxko, fail.

Не морате да вређате човека.. Где је та словенска гостопримљивост? Можете и лепо да му кажете да му не раде коментари зато што користи погрешан браузер. Скини Мозилу, радиће ти супер. :)

Не трпајте човека, нег' помозите. Можда није он крив што користи ИЕ. Ни ја нисам могао да бирам маму и тату.

Kostić nekom kaže fail svašta
Nego stefane de ti je onaj post kad objašnjavaš zašto si bio emo aj budi srce pa postavi linak

Zato se ljudi i ustručavaju da pitaju bilo šta, uvek se nadje neko da se podsmeva i podjebava, umesto da učtivo pomogne ako hoće i može.

Хахахаххахахаххаах. Интернет Експлорер. :)
Мењај браузер. Одмах.

Čovek komentariše...
Lokujte

Немој никад да га мијењаш јер си тито!
Обукари комшиницу и но цоммент

Zato se ljudi i ustručavaju da pitaju bilo šta, uvek se nadje neko da se podsmeva i podjebava, umesto da učtivo pomogne ako hoće i može.

Kostić nekom kaže fail svašta
Nego stefane de ti je onaj post kad objašnjavaš zašto si bio emo aj budi srce pa postavi linak

Probaj da budeš sposoban za nešto jednom u životu, pa nađi ono što ti treba.

Probaj da budeš sposoban za nešto jednom u životu, pa nađi ono što ti treba.

ХЈООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО

Jbg nisam Avosam ko ti
Možeš da napraviš onolko gluposti s fotošopom a nećeš da mi nađeš jedan post :(

Kada Kostica pitaju za neke nebitne stvar on glumi gugl, kada ga pitaju da im posalje link gde je epik fejlovo pokusava biti duhovit.

Ako vam je to epik fail, onda treba da preispitate svoj pogled na humor.

U pravu si veći je fejl kad neko koristi internet eksplorer