Фудбал

  1. U Izvršni odbor ušla su tri bivša fudbalera, Ivica Kralj, bivši golman Partizana, Goran Bunjevčević, bivši fudbaler i sportski direktor Crvene zvezde, kao i Savo Milošević, doskorašnji potpredsednik FSS i trojica poznatih biznismena, Darko Bajčetić predsednik "Centro štampa holdinga", Duško Belović, vlasnik IPGInvestment grupe i Milija Babović, jedan od vlasnika kompanije "Viktorija grupe".

    Op Milija u izvršnom odboru, znači Babinjo će biti novi kapiten repstacje. A Kokeza je Tole junior realno.

  2. kokeza mi lici na nekog belog ptarsija.

  3. Quaresma, Ronaldo and Juan Pablo Sorin in 2003

    http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a1M4A9D_460s.jpg
    husa,ljuba,srdjan mobi dik

  4. Ahahahhahahahahaha autistični patuljak se povlači iz reprezentacije. Zasrao još jedno finale i promašio penal
    http://cdn2.newsok.biz/cache/r960-128b099bd75e523a0f12ba032d1474e9.jpg

  5. Беше пар изненађења данас у квалификацијама за ЛЕ, испали Слован, Берое, Макаби Хаифа, Нефчи, Будућност тренутно игра ОТ против Генка јер добили 2:0 у регуларном лоло.

    И наравно, моћна Биркиркара опет прошла.

    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/36/Birkirkara.png

  6. Koliko mi je lejm kad neko patetiše o tome kako je puno 120m za pogbu i koliko bi onda skols vredeo u danasnje vreme. Hahahahahaha skols jebeni dzindzer midzet

  7. Овај Рамос је фудбалски Душан Кецман. Увек он забија неки важан гол у последњим тренуцима меча...

  8. Koliko je fudbal kurcina od sporta, pokazuje to sto nema seniorskog takmicenja na olimpijskim igrama.

  9. ma da, totalno nebitan i nepopularan sport svuda u svetu.
    pravi dokaz da je veslanje, streljicastvo i badminton vrhunski sport i pre svega zanimljivo za gledati je bas to sto postoji na olimpijadi.
    Hokej na travi je malo manje zanimljiv, ali svakako nije veca kurcina od fudbala

  10. Hahahahhahahaha ubio si ga brt

  11. Због Гулена ни Енес Кантер не игра за Турску у кошарци....

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.