Фудбал

  1. севиља не може до домаћих трофеја и онда добију на тањиру шансу да узму европски трофеј и штопер гудељ шута пенал иако је дао 3 гола на 100 текми мастерклас

  2. nije problem sto se on skenjo, problem je sto smo se skenjali redom pajsad: smoleman, cara, vuzi, stalker, melk i kladionicarski deo srb koji gledo tekmu + deca koja gledala

  3. treba se stisnu jaja da se rita peti penal, verovatno svi ostali rekli ne mogu ja strah me je i onda div junak nemanja reko daj tu loptu ovamo jebem vas nesoji

  4. Gudelj centralni je štoper

  5. да сиг је тако било

  6. e pa jebem im mamu, ali ono što me raduje je to da sam sedio u pabu i bukvalno svi navijaju za sevilju jer neće za ovaj drugi veštački klub, živeće ovaj narod

  7. Sad ce morati uzme arkanovo prezime toeto

  8. Sta se to desavalo, nisam gledao

    G U Z I O
    U
    Z
    I
    O

  9. Sta tie story, ode kabrio krene sex life

  10. A nisam sto je najgore ali promaklo mi to, bio sam u nekim poslowima

  11. Di Marija dingospov vratio se u Benfiku, nije otišo po saudiske pare.

  12. Pajsad skeča;

    Pa kad NIJE CIGAN ko neki

  13. нејмар арабија јбт арапска лига је топина

  14. кевин принц боатенг се пензионисо изгледа

  15. јасин бону из севиље?

  16. on je nije niko drugi
    dmitroviću se otvara kapija sada

  17. да да буде други голман а не трећи урааа

  18. i kako posle da ne igraju ls gle kakve se ekipe prave

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.