Фудбал

  1. Alfons Areola brani kao zmaj

    guglajte mu prezime

  2. добар је тај алваро арбелоа сећам га се кад је бранио у реалу

  3. Sećam se i ja raula albiola još iz valensije ljubazan je bio

  4. Championship manager 08 solidan albiol sve ocene oko 17

  5. Да сећам се гледо сам тог раула албиола одличан нападач био у реалу после игро за шалке па освојио лигу шампиона са виљареалом

  6. Мигел Анхел Ангуло

  7. Počinje mi željo za minut, poželite nam sreću

  8. надам се да не играју квалификације за европске купове

  9. Ma jebo te utakmice, one nemaju DUŠU kao kad igramo u Dolini ćupova protiv Sloge iz Doboja fazon

  10. TUZLA
    C I T Y
    I
    T
    Y

  11. Šmoklja
    TUZLA
    C I T Y
    I
    T
    Y

    хаааааааааааааааааааааааааааааааааааааахахахахахахахахахахахахахаххахахххаахаххаххахахаахахха

  12. True uživalac fudbala Šmoklja: gleda na areni sport 7

    Fake pratitelj fudbala Vuzi: xaxaxaxa jel igrate za lš xaxaxa

  13. Kako bre neki timovi kad dobiju crveni igraju bolje i pobede iako su gubili PRE CRVENOG
    jebem ti njukasl i tog edija haua

  14. ван дајк нисам ни сумњао, видим харикејн дао 2 гола за бајерн биће мртва трка за златну копачку између кејна и холанда

  15. Belingem 4 gola u 3 tekme dobar ratio za veznjaka

  16. secam se "strucnjaka" sa bas ove teme koje su za vreme SP govorile da je u pitanju jos jedan precenjen englez ko je rekao da ce ovaj decko kidati pa ja sig

    20 god ima juju

  17. Sta rec za Lamine Yamala, mali je 07 godiste bukv je jucer sredio gol Lewandowskom ako ga budu znali sacuvati da ne postane novi Fati ili Dembele, bice ozbiljna igracina

  18. ма биће курац на бициклу

  19. сад тек видим да је манћини селектор саудијске арабије

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.