Фудбал

  1. https://dubz.co/c/162832

    znači ovo nije ofsajd samo ako si shitty

  2. ма шта гледаш ту ПЛ сиротињска спика скроз ај гледам арапе кидају е мајке ми

  3. а гле реала што губи од хетафеа 1 0 на полувремену стиже преокрет лаган од 3 1

  4. grinvud doneo sa sobom u hetafe taj sigma wifebeater grindset

  5. даа он прешо у хетафе а пре 16 сати се спомињао као потенцијално појачање звезде хахахахааахаа

  6. Iz engleske lige u srpsku, to bi bio priličan krah i za jednog wifebeatera

  7. hahahhah evo ga belingem opet vadi trnje iz pičke

  8. Siti 5 komada :S

    Ne vredi, dovedu nekoliko novih igraca i covek pomisli trebace im vremena da udju u sistem al jok, odmah krecu da melju. Kad bi barem nekako u BG neko Halandu sipao nesto u hranu pa da provede 2 dana u wc da ne moze igrati protiv nas..

  9. btw i Totenhem 5 komada, Son igra ko blesav

  10. Ne sekiraj se ima da zaradi kugu gangrenu gonoreju i gubu kad bude prolazio kroz onaj tunel u marakanu što bazdi na pišaćku i govna

  11. a oce od svih bas ludi viking da zakaci nesto, osecam da mu zeludac vari metal i kamenje..mozda zato prdi i smrdi ko lud pa izljudjuje protivnicke igrace xd

    ovaj rad

    https://www.youtube.com/shorts/n7tLSqjsWbc

  12. brajton ponovo gazi duvajte ga hejteri

    ovaj evan ferguson dobar fudbaler

  13. лик се сморио 3 гола њуки хахахахахаа

  14. ko hejtuje brajton, u kom gradu sta pricas

    nek se ovaj brajton gordi nad svijema njukama,
    on ce ce kazna biti strasna svim arapima

    najbolja liga na svetu, oduvek i zauvik, PL

  15. Izasao mi neki klip ali nisam skapirao najbolje, igraci olimpijakosa dosli do tribina (svojih navijaca valjda) a tamo delije navijaju, dosli valjda na tribinu da navijaju protiv čukaričkog, koji kurac jbt nista mi nije jasno

  16. pa to su ipak BrATsKi kLubOVi

  17. plidu trebao si do sad da skapiras da su delije slucaj za psihijatriju, sere mi se od cele te price bracki klubovi zamisli odes navijas za olimpijakos lozis se, ajde bre ubi se mejmune

  18. Odes u atinu par dana odes na tekmu olimpijakosa na poziv provedes vreme sa bracom grcima u povratku more jos par dana jako jako lejm nema sta to debilcine rade

  19. Bukv lozenje ma tekmi = lozenje na koncetu

  20. Čuka je klub iz njihove države, grada i naroda. Ok kazes pusite ga picke cukaricke dabogda izgubili, ali ne odes da navijas protiv, evo ne znam

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.