Prijava

Umro Teri Venejbls rip legendo

Nije zajebo se tek drugog

eh kad se setim SP i srbalja kako kmece da je belingem izvikani englez

pogledajte asistenciju za ovaj 4 gol, goat style, a 20 god ima

Nije npr ko Lazarevic u Kk cz koji je sa 27 god jos uvek talenat xdd

pogledajte asistenciju za ovaj 4 gol, goat style, a 20 god ima

bukv sam istu reakciju imao

da on u sekundi digne glavu, shvati da je Hoselu gore sam i da je u boljoj poziciji nego onaj drugi lik koji se ubacivao u pet metara ali imao protivnika blizu sebe koji ga je zatvarao, i spoljkom mu je mune na tanjir, stvarno goat shit

potpuno lud cigan

decko prepametan, lurkovo godinama sta rae najbolji tek onda kreno da igra rispektara

џад белигол ће водити реала до финала лш уз винисијуса и родрига
и добра текма

Potpisujem da se u tscu ozbiljnije pristupa klubu i obavezama nego u twinsima

Haha gledam madjarski prenos, deki namrsten govna padaju sa neba spiker urla ferenc izjadnicio u leskovcu protiv cuke

UEFACUKARICA

Sedam minuta produzeno

UEFAVAROS

AHHAHAHAHHAHAH

JEBI KOEFICIJENT DEJANE

Kakva golcina u 98oj minuti kakvo urlanje na madjarskom ferenc okrenuo

UEFAVAROS CONFIRMED deki prodo si se govno jedno

Izvesni jovanovic je nakon ozbiljne drame krenuo na sudiju i dobio pajsad crveni karton kada je vec tekma bila gotova rekao mu je jebem ti mamu u picku

Dogodine u leskovcu

I tsc danas pred kraj dobio go od west hema jbg

Obj krindzgardeni mogu da budu ponosni ove sezone, nisu se blamirali u jevropi vec su ta iskustva prebacili na domace prvenstvo

JEBI KOEFICIJENT DEJANE

pa ono, dejan ga dao, dejan ga uzo

sto su njega otpustili btw onomad?

mislim nije da nije saradjivao, verovatno su morali da ga izvlace iz vucicevog supka da ga otpuste, pa se ne secam, jel bese sam otiso ili ga oterali ko ovog posle njega

menjaju ih ko carape i ocekuju neke rezultate

dao ostavku jer tri dine nije usao u ls

obj deki je smece od trenera, sa zvezdom tri godine nista, posle unakazio sampdoriu ispali, pre toga se nesto slepao po italiji na racun stare slave....

Da rezimiramo učinak dosadašnji u grupnim fazama svih domaćih klubova koji učestvuju: nijedna pobeda u 15 odigranih mečeva.
Ajde mrš

kosovo jebeno uspelo da iskamči klupsku pobedu

smejte se majmuni jedni