Фудбал

  1. Ronaldo je najavio da će da bojkotuje zlatnu loptu jer se Blater pederisao imitirajući ga. A zaslužio je realno. Baštenski patuljak nek' crkne.

  2. Zasto je 4. sesir 2 puta jaci od treceg?

    http://sportal.rs/news.php?news=114145

    Mogu fine grupe dispadnu ovde...

  3. Zasto je 4. sesir 2 puta jaci od treceg?

    zato što je žreb pomalo geografski namešten, da bi bio ravnomeran broj ekipa sa različitih kontinenata u grupi.

  4. ahahaha kakvo je vreme došlo da je najslabije rangirana evropska selekcija francuska, a ispred nje BOSNA, GRČKA, HRVATSKA

  5. i kakav čelzi, jesul ovi normalni, ovo vitese igra

  6. Овај Какута што је шутирао је играч Челзија на позајмици у Витесеу па зато као...

  7. zaneti,covek koji ne veruje u povrede.

  8. prelep stadion već sad. oduševljen sam, mislim da će biti najjači stadion na svetu kad ga završe

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/90/Stade_Velodrome_Nov2013.JPG

  9. Он и Блатер мисле да је фудбал њихово приватно власништво мајку им јебем јајарску. Не може.

  10. po meni je ovo teška glupost

  11. А реално је правило скроз ок. Него, фазон је што хоће да мењају правила, а мањају нека далеко мање битна. Шта је са сузбијањем симулирања, ваљања, пренемагања? Шта је са "поведеш у десетом па се ваљаш до деведесетог против јаче екипе" фазонима? Неће да уводе прегледавање снимака, као одговара им да се ту и тамо нека титула одлучи голом из офсајда од пет метра јер судија јебига није видео, јер је то у "духу фудбалске игре и људски је грешити". Курчина обична, само штелују да би могло и даље да се намешта. Кад промене да се фудбал игра као и остали спортови, тј. да време не тече док је лопта ван игре, док је прекид и тако то, кад крену да деле директне црвене са покушаје симулирања, онда ће моћи да се каже да је неко правило добро промењено.

  12. Ovo sto kaze Peki. Neke bitnije stvari stoje, a oce da uvode nove. Sto se ovog predloga platinijevog tice, ima logike donekle, ali je previse radikalno.

  13. pa upravo zbog tog simuliranja je ova promena nemoguća. gledali bi foliranja posle svakog "žutog" kartona.

  14. haos od utakmice bi nastao kad bi jedan tim dobio dva žuta u roku od 5 min

    ma glupost teška

  15. Koliko se ono beše mi nadobijali žutih u evropi ove godine.Kontam da se to primenjivalo bili bi u jednom momentu sa šest igrača na terenu olololo

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.