Фудбал

  1. Auuu... A ja čuo da su karte u Njemačkoj najjeftinije od ovih jačih liga..

  2. Što me ostavi u zadnjem postu, jebem te u Bogu?

  3. Možda su najjeftinije, ako se izvuče prosjek. U Frakfurtu je možda 30 evra karta, dok je gledati Bajern privilegija.

  4. Verovatno je i to, a moguće da je ovaj bajica koji je kupovo uzeo malo buržujskije mijesto..

    Evo nadjoh nešto

    Na stadionima prve nemačke lige godišnje se pojavi oko 18 miliona navijača, a svake nedelje mečeve gleda u proseku 15 miliona TV gledalaca samo u zemlji (a ugovor sa Eurosportom omogućava da se i prva i druga Bundesliga masovno gledaju širom kontinenta, pa i u ostatku sveta). Nije ni čudo, sa prosečnom cenom karte od tek nešto preko 20 evra (skoro duplo jeftinija nego u Primeri, više nego duplo nego u Premijer ligi) porast je logičan, iz sezone u sezonu. Međutim, niske cene nisu dovoljne, u prvim ligama Italije i Francuske karte koštaju neznatno više nego u Nemačkoj, ali je poseta skoro duplo manja, jer je kvalitet fudbala i ukupni doživljaj na daleko nižem nivou.

    Znam da sam nedje pročitao :)

  5. Pa da se dobiju 2 latinoamerikanke za jebanje tokom meča, puno je.

  6. Ovo je od druga fotografija, radi u pivari tamo, pa kontam da je dobio kartu, nije kupio sigurno. :)

  7. Pise SPONSOR SEAT, verovatno je onda dobio od te pivare, ako im je ona sponzor.

  8. Da, sad i ja vidim, vjerovatno je tako.

  9. ма да ово је западна ложа, неко бахаћење тешко још на алијанц арени то су гајбе које добијеш са купатилом дневном собом и кухињицом фазон ко у комбајн арени. карта за меч ла лиге барцелона - херкулес север средина 2. ниво од 3 је била око 40-50 евра пре две године.

  10. sta je bre ovo,leb te jebo...spoljarom ovako sutnuti...magija!

  11. Lud čovek. Podsetilo me je na ono kad je Papi Sise dao golčinu Čelsiju.

  12. berkampova samoasistencija dobila ozbiljnu konkurenciju.ne mogu da se nagledam gifa.

  13. Mene najviše oduševljava što on kreće da slavi pre nego što je lopta pala pod prečku.

  14. lopta bi pobegla da ih je trojica na golu.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.