Prijava

Dobro izadjite malo iz sobe u neki klub vidite malo mladi sta slusaju. Dobar je i vas mocart al ne pije to vodu nigde. Uostalom necemo o ukusima pozz

Кад се каже да се о укусима не расправља онда се то односи на то да ли је неки жанр бољи од другог.

А за праве репере АутоТјун је јерес. И за ове се не зна да ли репују, да ли покушавају да мекећу као Џастин Бибер, или се само педеришу као Рики Мартин.

А то што данас људи не слушају музику него се ложе на песме због набуџених лакираних, утегнутих, али и флафичастих спотова, то нема везе са музичким укусом, него са глупошћу.

Flaficasti spotovi (:

Ovo je Cecina najjača pesma ko kaže drugačije nek se kurca napuši
https://youtu.be/0rdsO-B0I_I

Licis na moga oca - jaca je

А то што данас људи не слушају музику него се ложе на песме због набуџених лакираних, утегнутих, али и флафичастих спотова, то нема везе са музичким укусом, него са глупошћу.

opet moram da se ne složim s tobom i da ponovo konstatujem da su Dobrivoje Topalović i Jala Brat jedan te isti kurac, samo svako u svoje vreme i da ako nešto zvuči kulturno/odmereno, to ne znači i da je kvalitetno

Ројкен генгста

Bez veze smo ovde napravili raspravu. Sta me prozivate sad sto slusam muziku, nista lose nisam mislio...

Rojken
Sta me prozivate sad sto slusam ------>muziku<-------
MUZIKU
U
Z
I
K
U

Pa jedino seltik je komentarisao muziku, meni ne smeta taj autotjun jer kapiram da je to danasnja spika kao sto su pre 40 godina sve pesme imale forspil na isti fazon ili devedesetih kad su sve imale deo sa repovanjem i kad picka peva. Kapiram da i radj deli moje misljenje. Ja ne gotivim taj autotjun i ne slusam ta gomna ako vec treba da se izjasnim ali slusaj mico sta oces koga boli kurac

https://www.youtube.com/watch?v=bNHv8AWG2cE

opet moram da se ne složim s tobom i da ponovo konstatujem da su Dobrivoje Topalović i Jala Brat jedan te isti kurac, samo svako u svoje vreme i da ako nešto zvuči kulturno/odmereno, to ne znači i da je kvalitetno

Добривоје Топаловић није користио Ауто Тјун, јбг...

ili devedesetih kad su sve imale deo sa repovanjem i kad picka peva.

И деведесетих сам био алергичан кад нека пева, па упадне лик са реповањем (мада је то више било рецитација ван ритма) и усере песму начисто, а камоли сад.

What goes around, goes around, goes around
Comes all the way back around
What goes around, goes around, goes around
Comes all the way back around
https://www.youtube.com/watch?v=IC8qPpnD0uE

Добривоје Топаловић није користио Ауто Тјун, јбг...

Znam da je ovo fora, ali da je Dobrivoje Topalović imao autotjun/melodajn, pa ne da bi ga koristio, nego bi se usrao od štimovanja svakog sloga u studiju, i deset puta brže bi snimio album i onda bi možda imao vremena da snimi još koji

Autotjun je alat kao i svaki drugi, kenjanje po njemu je kao da kenjaš po sintisajzerima ili mikrofonima, na tebi je kako ćeš da ga koristiš(jala brat jebe kevu kako ga koristi inače)

izijem flips, radovaće te vest da Džastin Timberlejk vrlo verovatno trenutno snima album :D

Autotjun je alat kao i svaki drugi, kenjanje po njemu je kao da kenjaš po sintisajzerima ili mikrofonima, na tebi je kako ćeš da ga koristiš(jala brat jebe kevu kako ga koristi inače)

АутоТјун је алат за варање. Синтисајзер и АутоТјун нису исто исто као што нису синтисајзер и семплови у Кјубејс.
Једно је кад ти на синтисајзеру ОДСВИРАШ па и конвертовани звук, а друго је кад у Кјубејсу лепиш сепмлове или отвориш неколико миди канала па црташ ефекте и у милијардити део секунде их уклапаш.
Семплови и АутоТјун су превара, маска за незнање и недостатак креативности.

Семплови могу да буду украс, али не носилац композиције.
А Ауто Тјун је програм-штеточина.

Aj ne serendaj