Prijava

Za izijem flipsa, evo ti link za novog post malona ovde pošto si se samobanovao
https://nippyspace.com/v/82a361

ne mogu da se setim kako kako se zoive prejaka pesma sigurno ste culi,na foru ere,enigme i slicno africki jezik neki bas onako ambijent savanski

To je vrv nešto od Deep Foresta, možda Savana dance ili Sweet lullaby.

nije to ova pesma,ova je starija 80te,90te,al hvala na odgovoru!

ariano are ariani ano a ariano ane ane aaa
avla dulve alva duvle a alva duvle a fornaaa

tako idu reci nekako xd

https://youtu.be/aL8kZ-iVk90

To je to, ako se ne varam. Nije sa duboke šume, nego sa "Moods" kompilacije.

u,to je to,brate,hvala

Pa kad si mi ovako lepo objasnio :)
Nego, ja tražim jednu mnogo jebačku pesmu iz istog perioda, (kasne devedesete), ide onako onaj jak tup-si-glup-si dens ritam sa laserima ćju-ćju i predobar rif na španskoj gitari sličan flamengu, a rif je na recimo A ili D žici, mogu da ga odsviram i okačim na vokaru, nije mnogo težak ali JEBE, a reči su oskudne, tu i tamo neka riba kaže nekim napaljenim glasom "el diablo emihente, el diablo inekalor", (tako barem meni zvuči ovo što nije el diablo), pesma za brzu noćnu vožnju.
Imao sam na nekoj kaseti gde je bio Sven Vat, Džoš Vink, ona pesma Najt Trejn i tako taj tehno rani, ali ova pesma je više u dens fazonu.
Tražim je brat bratu 20 godina.

Nije, brži je mnogo tempo, počinje sa kastanjetama i onim kaubojskim zviždolikim zvukom, više je haus bit.

ma znam na sta mislis sad se nerviram jer se ne mogu setiti imena i uopsteno sto zaboravljam imena pesama i ne znam sta da kucam u guglu

ne samo sto zaboravljam imena pesama nego zaboravljam cesto i reci i melodije i energije i zasto su mi uopste do jaja neke pesme dok ih ne cujem opet

i onda opet zaboravim sve to

Izguglao sam samo " techno song with flamenco guitar" lol

dobraa
inace iz 90ih neka spanska picka govori dijablo mnogo me palilo kad sam bio klinac,tehno isto mislio sam da na to mislis

daaa kad onako kaze dijablooo hahahahaah

hahhaha e pancera jel se secas kjad sam ti pricao o onoj bojicki iz moje srednje sto je imala bas bas prejebozovan glas i kad mi je pricala o mom kurcu kako sam se napalio jako