Prijava

лепи поздрави!

како сам на овом сајту релативно дуго, сматрам да сам довољно упућен да отворим једну овакву тему.

дакле, често имамо случајеве да се на интернету разликују људи који посећују жанровски сличне адресе. да узмем у пример следеће јако посећене информативне сајтове: блиц - дсс. правда - срс. б92 - лдп, лсв. свет - кураве, глас јавности - мосад. и тако даље. исте приче, други људи.

ако посматрате само коментаре, приметићете да на исту вест, чланови реагују другачије, посебно на ствари из политике. то и није чудно, јер се сви лепе тамо где примете да ће најлакше да се уклопе.

али овај сајт је специфичан јер гаји нешто другачији стил. иако је под ознаком "забаван", врте се разне теме по форуму па тако и имамо прилику да видимо и како се људи углавном оријентишу.

нпр:

овде се пљује ђоковић.
овде се уздиже рођа раичевић.
овде се пљује гранд.
овде се хвале жидови.
овде се гази бог.
овде се хране здраво.
овде се "јебе".

итд.

наравно, не желим да генерализујем и да се ослањам на ове примере који су дати сасвим случајно, али приметио сам две ствари.

1. чланови се труде да себе прикажу као присталице неке треће сорте. с једне стране, газе се скоро све популарне појаве, а уздижу неки не баш тако лепо прихваћени ликови у иоле нормалном друштву или на телевизији.

2. с друге стране дешавају се ситуације да кад се познатији чланови прихвате неке "форе", то се обично прошири и на ниже слојеве ове замишљење хијерархије на сајту.

дакле, моје питање. да ли овде, генерално, влада неко треће мишљење у односу на остатак србије, или је већина аутора дволична и ради то само да би била прихваћена од стране осталих у овом виртуелном свету?

надам се да смо се разумели. иначе, радим једно истраживање па би ми добро дошло неколико мишљења на ову тему.

сретен

Фино размишљаш.
Дволични. Фолирају се да би били кул.

ja ne mogu da pisem cirilicom pa ti ne mogu odgovoriti iz srca. kad dodjem sa posla dobices tacan i iskren odgovor.
ajaks

Ja mislim da se radi o dvoličnosti i želje da se bude prihvaćen u virtualnom svetu

Желе да буду кул по сваку цену. То је та нека генерација...

wow.
koja koncizna i nadasve tačna naučna studija.
neću da govorim za ostale, al' ja spadam u grupu narkomana.

aj da ne budem hejter laičkih pisanija, javi se ak' ti trebaju knjige o proučavanju interneta.

ja mislim da se radi o gomili ljudi koji se nisu pronasli nigde drugde osim ovde...

protracili zivot, sjebali sve sanse da nesto urade, ne oseacaju pripadnost nigde, ne znaju sta je zemlja, ljubav, rodoljublje, deca, zena, uciteljica..

ne znaju za stid i sram, nemaju nacela, morala ni skrupula...

zive od danas do sutra, kucaju ono sto se masi dopada, menjaju misljenje shodno trenutnim desavanjima...

uglavnom, cast izuzecima....

JAVIO

sve profesor do profesora. ozbiljno. vukajlijasi <3 <3 <3

javi se ak' ti trebaju knjige o proučavanju interneta.

Мени требају књиге о интернет маркетингу. :Р Имаш нешто да ми понудиш?

I što neko ne banuje ovog sretu? Imamo više maskota nego američka sportska asocijacija.

"aj da ne budem hejter laičkih pisanija, javi se ak' ti trebaju knjige o proučavanju interneta."

хвала на понуди. иако сам прочитао много књига и студија на ту тему, не бих имао ништа против, све док је могуће да се сазна нешто више.

сретен

Не само трећа, него четврта, пета, шеста, али углавном мјеталска сорта. То све косош до косоша. А тек што су високи... Просечан вукајлијаш има око 185 цм. То ти проучавај.

нем0

ја сам од оних који "ЈЕБУ"

овде се хране здраво.

Znači, nisi čitao teme "Šta si najčudnije pojeo", "Šta jedeš sada", "Kako zaklati svinju" i Vučicine recepte.

Ја сам се савршено пронашао на овом сајту. И преузео формате од постаријих или искуснијих људи одовуд. И не осећам да ми смета. Шташ, чоек мора бити део неког друштва.

Јанковић Др

"Znači, nisi čitao teme "Šta si najčudnije pojeo", "Šta jedeš sada", "Kako zaklati svinju" i Vučicine recepte."

нажалост, нисам имао прилику да излистам цео форум. али то је ионако био само баналан пример.

иначе, драго ми је што се пар људи укључило у тему, ценим свако мишљење. али не видим поенту да се упада са прозивкама, увредама и неповезаним постовима. то је оно о чему сам писао у уводу.

посећивао сам и остале форуме али овако нешто нисам видео и није ми јасно зашто се у толикој мери толерише јер квари сваку иоле озбиљну дискусију.

сретен

Sretene, mi se hranimo zdravo, barem ja, samo volem da pišem često recepte koje goje jer ih ima malo koje bi voleli da jedu zdravu hranu. I volim da se hvalim kako sam pojela tonu slanine :). A što se baviš tom problematikom kada smo svi ovde samo da bi se zezali? :) Uglavnom pišu te gluposti da bi bili kul i da bi se zabavili. Eto, to ti je moj odgovor.

Свињетина је здрава

реме

Вучице нисмо сви да би се зезали, ја сам схватио да овде има људи који мисле озбиљно. Који имају ПРОБЛЕМЕ на сајту.