Prijava

Хвала на том савјету. Јавићу вам још да ли долазим овај викенд.

Kace vratim, ima vas naučim kako se lome noge. Svoje, naravno. Ponekad i tuđe, al' kad me usere.

Ja cu mozda banem u nedelju. Imam neku selidbu da odradim za kintu,al kontam da nece da traje ceo dan jebo je ja!

Neka banjava ko god želi i lako ćete nas provaliti kod Stonhendža....nekako štrčimo lololo

Ja kacam doš'o prvi put, vidio sam grupicu antisportista i jednog mršavog lika kako stoji i zajebava se. Odma' sam znao ko su.

Ja cu da vam pridjem sa pitanjem "Da li je ovo skup ljubitelja teletabisa?"

Nem' para za ovaj put..

Gusti sok

Deki što me kuliraš decxko?!

Pa odgovorio sam ti, eno ti post na prethodnoj strani. Čujemo se, pa ću da te pokupim.

Ako prolaziš kroz Kulu, povedi i mene! :D

Deki je kontraverzna ličnost - i kad igra, i kad ne igra, na terenu je.

Deki je kontraverzna ličnost - i kad igra, i kad ne igra, na terenu je.

+1

A najoriginalniji upad je napravio Niko Ćosavić u NS, prišao i rekao "Ja jebem." Nije mog'o fulat'. :D

Ja cu da vam pridjem sa pitanjem "Da li je ovo skup ljubitelja teletabisa?"

Moj prvi put je bilo najjače! lololo Došao sam kod kamenčića malo ranije, pogledao oko sebe , nije bilo nikakvih grupica. Bio je tu samo jedan decxho nežnog pogleda, koji je odmeravao malo mene malo moju torbu sa patikama i friškim čarapama. Nakon što su nam se pogledi sreli on je napravio prvi korak, lagano kao da lebdi prišao mi je pogledao me pravo u oči i pitao: "Imaš li upaljač?". Rekao sam da, iako sam pomislio i u dobru i u zlu! Međutim nakon što je pripalio cigar sa mojim zippo upaljačem (prim. aut. oriđinale, 2300 đunti), okrenuo se i vratio se na svoj kamen. Neko vreme smo se gledali i onda sam se ja odvažio da priđem:
- Ja sam Dejan. - rekao sam.
- BeboP. - rekle su njegove nežne usne obrasle junačkim brcima uz snažan stisah ruke koji je ledio sve čedno u meni.
- Da li je došao još neko sa Vuke? - pitao sam, klecavih kolena.
- Agrrrr! - prodorni podrig koji je ispustio stavio mi je do znanja da je došao sam, da je ovo njegova teritorija i da i kada ostali dođu ovaj lord će nastaviti da dominira.
Nakon toga naišla je omanja skupina ljudi, videlo se da stižu iz daleka, iz daleke Austrougarske. Bili su to Đoni i Agi, koji će kasnije oformiti omraženu VOS FK Lastu.
Eto dragi dnevniče tako je izgledalo moje prvo VOS iskustvo, ostalo je istorija...

Reservoir dog

Deki je kontraverzna ličnost - i kad igra, i kad ne igra, na terenu je.

Deki je geometar. + i * :)

deky_aod

Aman, odaklen stižeš u boj?

:)

A jel mogu da povedem jednog drugara? On igra fucu za neki FK iz okoline Ljiga,pa se istripovao da je Ronaldo, pa vas molim da ga malo izlomimo onako skupa :D
On nema nalog na Vuki,al ce mu napravimo ako treba

Ovaj vikend sam na terenu a sledeći ču doći na VOS, inače stanujem na Mirijevu (Begiša). A na terenu sam u Somboru, ali sutra ili prekosutra se selimo u Perlez... Iz čega dalje implicira da kroz Kulu ću proći ali destinacija neće biti BG.

Šteta.. Ništa, onda valjda onaj tamo vikend uspem da dodjem.

Gazimudo povedi drugara slobodno, a ako hoćeš da ga polomimo, samo mu dodaj loptu kada Bebop u njegovoj blizini. Bebop je Toni Adamas VOS. ODBRANA KLECA BEZ BEBOPA!!!!!!!!!!!!

ODBRANA KLECA BEZ BEBOPA!!!!!!!!!!!!

A napad (protivnički) sa njim.

Navraticu ja ove nedelje ako ce biti?