Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Jedno kolo, jedan dan - to se računa kao jedna pobeda!! Nećemo sad tako! :D

    A i izgubismo zbog Čaka, njega više ne puštamo na teren, lolo

  2. E sada jedno kolo jedan dan...onda smo vas jedno 5,6 kola zaredom otrsiloraskerembečili!!!

  3. Jeste, u početku, priznajem :)) Ali nemate vi više tu uigranost i rezultate, a utakmica u nedelju će to i dokazati!! RUŠI LASTU!!!!

  4. OOOOO JEBI GUBITNIK
    OOOOO JEBI GUBITNIK
    OOOOO JEBI GUBITNIK
    JEBI JEBI GUBITNIK

  5. UŠE! UŠE! UŠE MAJKALA!
    UŠE MAJKALA!
    UŠE MAJKALA!
    NA NJIVU! NA NJIVU! MARŠ NA NJIVU!

  6. Наша песма сад се чује све одјекује, наш ГУБУТНИК гази редом све побеђује!!!!
    ЕДИТ: и још много тога на http://www.facebook.com/pages/Навијачка-група-Трутови-Коцељева/157418347621425?ref=ts официјални навијачи ВОС ФК Губитник!

  7. Deki, kad budeš išao sledeći put na VOS, molim te pokupi me da sa štakom dođem da vam objasnim!!

  8. Ima da napravim grupu za navijače FK Lasta na fejsari sto posto, pa ćeš da vidiš kad zakažu tuču i userafte ove tvoje trutove od batina lololo

  9. HRTAT Deki, kad budeš išao sledeći put na VOS, molim te pokupi me da sa štakom dođem da vam objasnim!! TATRH
    Važi maćori!

    Ima da napravim grupu za navijače FK Lasta na fejsari sto posto, pa ćeš da vidiš kad zakažu tuču i userafte ove tvoje trutove od batina lololo

    Ovi moji su nenadjebivi, a ako si gledao slike mogao si i mene primetiti lololo

  10. Хоће ли бити у скорије време нека текма?

  11. Хоће ли бити у скорије време нека текма?

    U nedelju u 6 na Adi.

    Ovi moji su nenadjebivi, a ako si gledao slike mogao si i mene primetiti lololo

    Baciću pogled čim pre lololo

  12. U nedelju u 6 na Adi.

    Код стонхенџа?

  13. Код стонхенџа?

    Da, u 6:00.
    Šaljemo Agilnog kao prethodnicu da zauzme teren, a mi smo kod kamenja....samo mi reci jel si tehničar ili si bunkeraš?
    Ako si bunkeraš dobrodošao u FK Lasta, ako si kao neki "tehničar" igraš za FK "Gubitnik".

  14. DEKI TRUT LOLOLOLO
    Pravi ste Trutovi....
    KOCELJEVA RULEZ!!!!!!

  15. Da, u 6:00.
    Šaljemo Agilnog kao prethodnicu da zauzme teren, a mi smo kod kamenja....samo mi reci jel si tehničar ili si bunkeraš?
    Ako si bunkeraš dobrodošao u FK Lasta, ako si kao neki "tehničar" igraš za FK "Gubitnik".

    Не знам, бољи сам у одбрани. Али знам некад ако ме усере и да се пробијем и да мало дриблам као или бацим неки фор. Мислим очајно играм али шта фали. Дошао би и Хујо Смрад са мном. Није још сигурно али дошао бих. Морам да видим с њим.

  16. Deki što me kuliraš decxko?!

    Kiki vidim da si ti za ekipu Fk Lasta, tj za pobedničku. Uklapaš se u našu taktiku :)

  17. Овај момци, знате шта, нећу моћи сад, Хујо Смрад пали на море, а ја нећу баш сам да идем. Тако да се видимо следећих викенада. Корнелије вас поздравља. :)
    ПС: Очајни смо фудбалери.

  18. ја нећу баш сам да идем

    Ko mu je rekao šta se dešava novim kolačićima?!

  19. Ko mu je rekao šta se dešava novim kolačićima?!

    Хаха, ма никог не познајем, зато.

  20. Pa brate, šta misliš da smo se svi znali pre fudbala? Dođi slobodno. Samo se pazi Bebopa. Može se desiti da te pojede ako bude gladan dovoljno