Prijava

Pi kako mi se igra sad aaaaaaaaaaaaa

Biće Bojane, dođi obavezno...gde si REMENSKI. Dođi, ne možemo više Fejsa samog puniti lololo

Nisam video Deki, razumi starca. Evo zauzrvrat ću te pohvaliti kod žene da te pusti na fudbal ,) RASPRMAČITE IH! DEBRECINOM U KLIĆU!

E ljudi ja sutra ne mogu da dođem. Imam neke obaveze koje ne mogu da odložim, ali ostaje isto. U 6 sati, Stonhendž, Ada.

Agi sastavi mi posle spisak ko je bio da polupam pluseve na prvoj strani.
Za sada znam da Gonzo dolazi, a šta je sa ostalima?
Jel dolazite?

90% шансе да долазим.

Ајде па избацајте снимке...

Џимикс

Ајде па избацајте снимке...

To je Agijev deo posla. On je Koštunica....pardon....Kusturica lolololo

Глед'о сам све делове и ипак је најјачи кад се ниси уморио... Мислим, толико пута сте играли, а ти се ниси уморио... Човече, свака част!

Kad je termin sledeci? Ja kad bih dosao voleo bih da igram u ovoj ekipi sto tuce ko stoka, jer sam krhke gradje(192,62) :)

Jedino morate da budete spremni da mi pomognete da uradim stoj na rukama ako dobijem napad inace bi trebalo da bude ok, koliko sam skapirao ne moras da budes Ronaldo da bi igrao.

Можеш да будеш и РоМалдо, опет ћеш да играш. лоло
Сутра бре у 6, дођи.

Ljudi nemo' se zajebavate dolazite sutra u šest kod kamenja na Nadi. :)

Kod Stounhendza a, aj videcu da dodjem. Ako dodjem nosim pogodite ciji dres. Samo sto mi bagra iz Engleske donela Runijev, a ne Skolsov.

Samo sto mi bagra iz Engleske donela Runijev, a ne Skolsov.

Немој да си незахвалан!!!11 ололо

Junajted brate pa nećemo da ti zamerimo, bitno da nije Sitijev dres lololo

Ima neko mladji da dolazi, ja 17 imam :)

Nisam siguran, ali mislim da ćeš biti najmlađi na fudbalu. Jebiga takav ti horoskop :)
Sunce ti jebem 12 godina sam stariji od tebe.

Sunce ti jebem 12 godina sam stariji od tebe.

Ал си зато на врхунцу каријере!

Ima neko mladji da dolazi, ja 17 imam :)

Јаао, мали Манчестер. х))
Млада нада, директно прекомандован из омладинског погона! Ништа не брини, Деки Станковић одиграо своју прву међународну утакмицу са 16 година!

Cekajte da se razumemo, niko ne igra profi fudbal znaci. Meni pre 2-3 godine nasli nesto na srcu pa od tada ne igram intenzivno.