Prijava

Dje ti boston glupsone

Uматера им килавог

Морали да серу са оним коуч Стивенс >> суперстар
Карма бајо

ahahahah ko god da pobedi gledaćemo duel

Grin vs Grin s jedne strane Džef, s druge strane Džerald ili Drejmond XD

Kako mislis ipak

За финале ће пробати сам са Османом и Жижићем 3 на 5 да узме титулу....

I perkinsom hahaha

preljepa igra hjustona u 1. poluvremenu, kapela, gordon, taker, harden odlični svi
svaki napad ima smisla osim kad harden malo divlja za 3, al dobro, često i pogađa danas

samo da se ne upuvaju u drugom sad

gsw očajan u odbrani pika, šut ih nije krenuo, durent kriminalan i u odbrani i u napadu

Koliko sam ja gledao, u skoku su ih izjeli. Ne ide šut ni Hjuston nešto prebolesno, ali toliko kontrolišu skok, tipa da mislim da su imali više ofanzivnih nego ovi ukupno.

Ali ne mogu oni toliko da razbiju koliko mogu da sjebu u jednoj četvrtini. Fazon u ovoj četvrtini imaju 6% uspešnoti šuta fazon :D
0/14 za tri
7/13 za dva

Eto upuvaše se u 3. znao sam

Ajmo bre hjustone, nerealno koliko su otvorenih trojki promašili

Uh koliko mrzim ovaj gsw, odavno nijedan tim nisam ovako mrzeo, sudije navlače za njih ceo meč, igraju odvratnu košarku, i na kraju će da dobiju mrš

treća četvrtina šut za 3 ponea 0/14

svaka vam čast majmuni ajde malo dugo nismo gledali finale Klivlend-Golden Stejt serem ti se u NBA

1/21 šut za tri u drugom poluvremenu. Pa da je nas pet degenerika koji smo pisali na ovoj temi za vreme tekme igralo umesto ovih iz Hjustona, naboli bismo još makar dve jebene trojke.

I ja se kreten nerviram zbog Hjustona.

Čedi Osman će da jebe grinoa

Čedi Osman prvi Pazarac sa prstenom

кад ће да буду неки други финалисти? кад леброн оде из кливленда?

хаха говњиви тревор ариза ала је засрао јебемлити, 0/12 за 42 минута игре, па је ли реално ово

Da li je u nekom prenesenom svetu više zasrao od golmana Liverpula?

Pa osamdesetih su sve finala bila la-boston pa se niko nije bunio, svi su bili zauzeti kokainom i pravljenjem losih frizura

Zapata ovog nema ti mi odgovori pls