Prijava

Svi znate da ako npr. posudite nekome upaljač, dvd ili knjigu da su veoma male šanse da će vam te stvari biti vraćene.
-Da li postoje još neke stvari koje vam nikad nisu vraćene?
-Pokušavate li da vratite te stvari?
-Kakve odgovore dobijate?
-Jeste li vi nekad od nekog nešto posudili i da mu to još uvek niste vratili?

Evo npr. u mom slučaju, posudio sam punjač za mobilni liku i posle dva dana sam saznao da je taj isti lik otišao u Rusiju, zajedno sa mojim punjačem.

knjiga 9stories od selindzera, poklon od drage osobe. pozajila tetka sto cita isidoru bjelicu i kompaniju, proslog leta. trazio sam vec dva puta, negde je po kuci kaze. verovatno je zalozila sporet ili je teca obrisao dupe.

Кишобран човеку са дететом, да стигне до своје зграде, никада га више нисам видео. Тужна прича.

Књиге и упаљаче не позајмљујем јер за књигу неко да ми не врати био бих обавезан да му спалим кућу и све што поседује, затим поспем са крупном сољу да му никад ништа не роди, рим стајл. А када ми неко декне упаљач добијем жељу да истог закољем, посебно ако немам резервни негде, лакше ми да ми неко не врати паре него упаљач макар био онај од 30 динџи што га продаје циган на улици.

Е да, позајмио сам другу Замку за снове од Кинга и никада ми није вратио, јебем му све женско што се крије док пиша.

Teško će ti biti Rosoneri sa tim parama. Al' probaj makar u ratama da ti vrati :)
E tako ti je moj Capline, ne bi me čudilo da je i ona nekome dala. Tako su i meni knjige odlazile. Keva uđe u sobu i da drugarici a da ja i ne znam.

Enemy, učinio si dobro djelo lololo

Е да, позајмио сам другу Замку за снове од Кинга и никада ми није вратио, јебем му све женско што се крије док пиша.

Šta kaže, gde mu je? Jesi ga pitao?

Enemy, učinio si dobro djelo lololo

Добро дело за олоша се не рачуна као добро дело. лололо

Позајмио сам лику кола за паре, неки би рекли продао... Али ми није дао ни кола ни паре... Добро јесте део пара али не све. За пар недеља планирам да одем да пленим.

Ja sam u srednjoj imao dosta likova koji pozajmljuju stvari u fazonu "uzecu, pa cu mu vratiti kad mi bude trazio."
I jebiga, prodje vreme, ti zaboravis. Kad se kasnije setis da si mu pozajmio, on kaze:"Ja ti to nisam vratio!? Ajde pogledacu kad dodjem kuci." I naravno sutra dan kaze da nije kod njega. Ker.

Par knjiga Steve Kralja, Sferu i još-jednu-zaboravih-joj-ime Majkl Krajtona i Hanibala posudih nekim ljudima i nikad više ne vidjeh te knjige. Nadam se da će goreti u paklu.

EDIT: Od tada više ne posuđujem knjige nikome osim ako mu ne znam adresu, JMBG i broj lične karte.

Igrice, knjige, filmove. Stoka. Mislim to je uglavnom sestra pozajmljivala drugim ljudima zajednicke stvari, ali svejedno, retko kad vrate.

Књига ''Кад је сунце било бог'', неке игрице сам позајмљивао које никад нисам добио. И пумпа за лопту.
А ја нисам вратио Џенералс.

Па каже лик да му је кући али да је заборавио да ми врати, ал то је било пре 7-8 година и даље се сећам јер јебено мрзим да дајем књиге и не дам их уопште. Могу некоме да купим и поклоним књигу али да позајмим курчина.
И ЦКМ-ове не дам никоме, имам све бројеве првих пет година, оне најбоље и не дам их макар да су за лек.
Сад сам се сетио, некада сам скупљао Гејмер, мислим да то не излази више и стално позајмљивао једном лику који ми их је враћао поцепане и уништене, док више нисам хтео да му дам. И мрзим када некоме позајмим новине а он ми их врати раскупусане да морам ја да их слажем.

Па каже лик да му је кући али да је заборавио да ми врати, ал то је било пре 7-8 година и даље се сећам јер јебено мрзим да дајем књиге и не дам их уопште.

Isto i meni pederi uradili. Ovom jednom je knjiga u kući saće-je-naći-samo-da-nešto-uradi, drugi se selio pa tu-je-negdje-u-nekoj-kutiji-samo-da-se-raspakujem, treći tvrdi da mu je nisam ni dala već da je to njegova knjiga. Gamad jedna neotesana. Najgore mi je što nema nigdje da se kupi Sfera. I sve to je bilo prije nekih 7-8 kod, ko i kod tebe.

Ja posudih u osnovnoj cd od koleze iz razreda u Sremskoj Mitrovici i brzo nakon toga se vratila u Banja Luku, te mu nikada ne vratih. I dan danas se pojedoh zbog toga...

Грчка митологија, Тери Прачет- Маскарада, Лептир нож, Колофдјути двојка, Нид фор спид мост вонтид, и једно педесетак филмова и отприлике бар два флеша од гигабајта оних белих кингстонових.

Posudio sam jednoj ženi muda i od onda ne mogu da ih dobijem nazad. Virtuelno, fizički su i dalje tu...

Pozajmio treneru neku knjigu o asovima NBA-a i tako tim kurcima. Nije vratio posle 6-7 godina. Pozajmio profesoru istorije knjigu o nekim cetnicima. Nije vratio posle 6 godina. Pozajmljivao pun kurac cd-ova sa igricama i filmovima raznim ortacima i nisu mi vecinu vratili, jer sam idiot koji ne moze da zapamti kome je sta dao.

Jebote, izgleda da su knjige roba koja se najviše mažnjava...
Brus je izrod, on se ne pika.

Ja sam neko vrijeme zapisivao kome sam šta dao. Tad se i moglo fino šta vratiti. Sestra mi je zbog toga govorila da sam lud pa sam prestao da zapisujem i tu je sve otišlo u kurac. Sad se kajem...

Pa dam sunčane naočare i lik ode na more i "izgubi ih".
Dam košarkašku loptu i likovima ode lopta u rijeku.

FlešOve, sigrice, razne diskove, lovu...
Nije mi žao toga...
Žao mi je jedino a i planiram krvu osvetu onom kome sam pozajmio šlajfericu marke Metabo koja i dalje čuči kod njega.

Ne kontam takve ljude.
Obično kad pozajmim stalno imam na umu da što pre vratim pozajmljeno dok kod ostalih ljudi to nije uobičajeno, koliko sam primetio.

Mada, ko o čemu - kurva o poštenju.
Pozajmio sam neke felne od zetora pre 6godina al vlasnik ne pita za njih što znači da mu ne trebaju pa ih sad prodajem.
Trebal nekome dve felne od Zetora 14x28 široke?