Prijava

Решио ја да купим електрични бријач, пре свега зато што мучим муку са "Жилет" производима и иритацијом коју ми по лицу оставља обичан бријач. До те идеје сам дошао после савета ортака који је имао исти проблем са иритацијом фаце, који је наравно решио коришћењем електричног бријача. Тај исти ортак није могао и да ме посаветује о самој куповини тога, јер он користи неки стари ћалетов бријач, руске производње, који по његовим речима одлично ради посао.

Тако да, ја немам благе везе где уопште да купим ово чудо. Због тога и отварам тему. Дакле, сви они који имају искуства са овим нека напишу неки савет. Где бих отприлике могао да гледам, како се крећу цене, који су добри произвођачи и слично!

Цене су од 2500-3000 па све до 20. Оптимално је можда око 6-7 сомића да даш. Не очекуј много и ако даш више пара.

Узео сам пре недељу дана један, треба се навићи, али ако имаш јаку браду очекуј чупање. Овај што сам ја узео ем је 7 иљада ем је позната марка, па опет чупка, али може да одради посао. Вероватно сам могао и боље проћи али шташ.

Значи Техноманије, Беле технике и тако то, ту се продају ти итеми познати и као електични бријачи илити машинице за бријање. И немој да узмеш тример, јер то није бријач... Логично.

Што рече енеми, то, продавнице технике, тамо сам виђао да има, и ја имам у плану да узмем један.
Колико сам видео, има ваљаних за 3 сома, а мени рекоше да су "бош" одлични, тако да ћу и ја да погледам те бошове.

едит: браун, дабоме, јеб'о ме бош, лапсус, лоолол

Једном приликом сам питао ћалета слично, тј. да ли ће ми тај електрични фазон умањити иритацију и урастање длака, али ми је он рекао само да то јако исушује кожу лица, те одговор баш и нисам добио, тако да и мене занимају туђа искуства.

Imam dva skoro pa nova električna Braun brijača, ali ih ne koristim pošto isušuju kožu lica, kao što kaže i Niko.

Evo ti od mene proizvođača:
Braun

Сувише га кратко користим да би могао да посведочим о иритацијама, али чини ми се да је мање него код жилета, мада ја нисам имао много проблема ни са жилетима.

Mene takodje zanimia jer me mrzi da se deljem brijacima.
Znam da su najbolji u ponudi filips i braun.
Neka se javi neko ko se sa tim brije jer nikad nisam koristio to a premisljam se oko kupovine.

Мој кум је имао огромних проблема са иритацијом лица, бубуљицама и урастањем длака а све од стандардног начина бријања.

Купио је неки електрични бријач са она три мала бријача у кружићима, или шта већ и више није имао проблема. Додуше, он има доста пара па је купио неки најскупљи, сад немам појма да ли квалитет има везе или је исто и са јефтинијима.

Такав сам ја узео, ок је, мада нисам баш пао на дупе.

Е тако изгледа Макарони, само не знам ко је произвођач, можда је Филипс.

Он је презадовољан.

Oduvek me je zanimalo, jel ti brijaci sjebu dlake pa ti bude brada glatka ili samo saseku a grbucka?

pa, jebote, isušuje kožu? je l' ste čuli ikada za kreme za hidrataciju?
to što ste muškarci ne znači da to ne treba da koristite.. pobogu.

Пробај са овим, имао сам исти проблем јер се усране оштрице иступе и нису оштре ни када су нове. Онда сам ово купио има неколико година и немам више проблема. А још мање откако сам пустио браду хахахахаха

http://images.chemistdirect.co.uk/images/productimages/big/wilkinson_sword_classic_razor_and_five_blades5637.jpg

Peki, kupi ovo, nećeš imati problema. Neka ti stoji u frižideru.
http://www.euro-goodies.com/images/Drogerie/EGBS2004_NiveaAftershaveBalsamSensitive.jpg

Za brijanje koristi penu za osetljivu kožu ili gel a brijač kupi od giletta sa više oštrica.
Moj muž to koristi

Imam istu tu Niveu Vučice :) Nema dalje, najbolja je!

I koristim ovaj Mach 3
http://www.repmanblog.com/photos/uncategorized/2007/09/13/gillette.jpg
Meni je dobar.

žileti sa više oštrica su šitina, to se taako teško čisti.
fuj to.
el. brijači su kul, onda ti ne treba ni pena ni ništa..
i afteršejv je obavezan, ali samo ako dodatno neguje.

Isti taj mach 3 koristi i moj muž. I nema problema sa iritacijom.

Та крема је го курац на бицикли од јазавца, све су то иста говна. И још мирише ко беби пудер јебени, све је то курац, само Силвестре Пино.

http://www.drunkqueens.it/images/stories/anni80/pino_silvestre.jpg

Peki, ne slušaj pacova. To zeleno nije dobro, ne valja. :)