Red Alert 2 i Yuri bogotac

  1. Znam da je bilo spike da se pikaju Heroji III. E sad, meni ovo kult i deo ličnosti, a ne mogu više sa kompom da se grudvam, dosadan je. Ima li ko još da tera ovu besmrtnu igru i njen nastavak? Ako ima, mogli bi da se nadjemo da pikamo koju partiju preko LAN-a, kontam da može dosta zabave da bude. Svako vala ima komp dovoljno jak da pokrene RA i YR, tako da ako ima zainteresovanih, javljajte se!

  2. Јуријс ревенџ мислиш ? Тај део? Квлт, оћу диграм, одавно несам играја.

  3. Инсталирај GameRanger па можемо преко нета да пикамо. Ја инсталирао пре неки дан, нисам у форми, али бих играо. х)

  4. Uuuu, mogao bih to da skinem, i što kaže Enemi da pikamo preko GameRangera.

  5. Da da, pikamo Jurija jer je isti tuks, samo sa više jedinica i Jurijem, naravno.

    Ajde to da odradimo večeras, ako ste za? Ja sad u 7 moram da palim do grada, pa kad se vrnem, da odradimo nkoju partiju?

    To što kaže Enemi, gameranger pa da pičimo.

  6. Ае онда направимо стварно неку организацију, све сам позаборављо у игри, ал ко га јебе. Ја имам гарену, може и преко тога ?

  7. Можда је лакше преко ГР, кад размислим.

  8. Ja Yurija nisam igrao, samo dvojku, ajmo to.

  9. Ко оће торент, могу бацим у пвт, управо скидам

  10. Nabacite svi Jurija, imam validan dobar torent sve u kompletu ide, pa ko hoće nek' se javi da mu dam na pm.

    Instalirao sam GR sad.

  11. Знате како, ајде да се организујемо да сви скинемо исто, да нас не јебу после друге верзије и курци палци, ај сви да узмемо торент од чавеза

    ЕДИТ: Ај Чаво, баци пвт

  12. Ajd dajte na pvt taj torent, da skinemo svi istu verziju, samo ja ne mogu večeras.

  13. Bačeno. Taman lepo da se skine za par sati, pa da se onda grudvamo za nameštanje.
    Ne znam, mogli bi neku zatvorenu grupu na fejsu da metnemo za ovo, lakše za dogovor, mogu da napravim, ako hoćete.

  14. Ма шта ће нам то, адоваћемо се у фриендс на гејм ренџеру и све на лицу места договарамо, или овде на теми, просто, а ?

  15. I samo par sitnica:

    Taj torent što sam vam dao ima u sebi i patch fajloveo za RA i YR, njih instalirajte obavezno. AKO imate Win 7 ili Vistu, i u slučaju da neće da pokrene izbacivši grešku koja kaže FATAL STRING EROR BLA BLA --> desni klik na RA.exe i YR.exe u njihovom matičnom folderu, i stavite run in compatibility with Win Xp service pack 2 ili 3, sve će biti ok.

    EDIT:

    GameRanger mejl mi je thembones90@gmail.com, nick Chavez, pa bacite add kad napravite.

  16. Моје мејл је anchor_sidrasevic@live.com, па исто адујте да се умрежимо.

  17. Sad smo ispikali par partija, namestili sve, radi kao zmaj! Ajde, čekamo vas!

  18. Evo ja skidam, samo da vidim jel imam GameRanger, imao sam ranije.

  19. Instalirao sam Red Alert 2, ali nisam stavio onaj apdejt, nego sam odma instalirao Yurija, e sad cepnem apdejt na Yurija, onaj njegov?

  20. Ja sam do pre godinu cepao Red Alert C&C, onaj iz '95 i to na win7, lepo šljaka uz patch. Jebo mater sad ću opet da instaliram, jebo te red alert znaš!

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.