Prijava

better call saul

odlicna serija od samog pocetka
mislio sam da nece biti jer su spin ofovi uglavnom sranje
al opet sol gudman je pregotivan lik i tesko da moze reziser bb napraviti sranje
od samog pocetka jebe
crno beli snimak gudmana u meku ili gde vec kad je propao zbog voltera vajta,morao da menja identitet i sve,cima se stalno da li su ga nasle ljute glave
onda dolazi gajbi i pusti na teveu kasetu svoje karijere i priseca se
vrhunske scene i sve
i jos se i tuko salamanka pojavljuje,al jos nije lud koliko u bb
bice do jaja serija ova

koliko toga već ima, mislim na beter kol sol?

ау. изгино сам на сцену у пустињи.

морам сола да скинем и гледам

Шоми

морам сола да скинем и гледам

+1

zavrsio serloka. predobar stvarno

Može neko da mi nađe gde ima sa prevodom, da malo odmaram mozak...
http://www.imdb.com/title/tt0240278/?ref_=ttrel_rel_tt

Поч'о бих озбиљно да гледам Person of Interest, прва епизода је ок, Исус Кавизел лепо бије само је мало "бргрмбрм зајебан сам брмгхрм". Мрзи ме да премотавам 160 и кусур страна а треба одрадити четири сезоне, ваља ли или да батаљујем?

Mene je smorila i glupa mi je serija, imala dobar potencijal, ali me isfurava da njih 2 su ko supermeni i sve hakuju i svuda se infiltiraju i sva ta sranja... ali to e samo moje misljenje mozda se tebi svidi...

Па то и мене брине, што знам да ћу брзо попиздети на њихове предркане хакерштине, иако ми је у почетку добра фора. И што је 500% шаблонизована свака епизода, али то је сад тако у скоро свакој јебеној серији.

E, kakva je "Shameless", tj. znajući šta ja gledam hoće li mi se svidjeti?

Један мој друг који је језив манијак за серије каже да је једна од бољих које је гледао. Мада тај човек се ненормално ложи на вокинг ђед и декстера па оно, можда има искуства, ал у укус сумњам.

Не могу да се натерам да гледам било шта што има ''амерички'' у наслову, иначе бих вероватно погледао

Sad vidjo da se danas pusca u amerikama prva epizoda trece sezone Vikinga...