Prijava

Para nikad nije falilo za tolkienova djela, fali ideje i maštovitosti i što ovi ne mogu da prepričaju šta je lik napisao

Deca Hurinova kao trilogija bi bila brutal

Idealan kasting, Adam Driver kao Turin Turambar a bombas kao patuljak Mim

А било би скоро све из тог универзума одлично, ал' дап, фали сценариста добрих да то адаптирају како треба (тј. није толико ни да их фали, на прву руку, уз Питера Џексона наравно, Гиљермо дел Торо или Дејвид Јејтс би од тога одличну ствар направили, али јбг, режисери су и заузети су са другим пројектима, а новчано им се сигурно не би толико исплатило нити би допустили да их продуценти јебавају са дебилним захтевима)....

https://www.imdb.com/title/tt11685912/

vrlo interesantno

Thanos kida, telo od 175cm na kome je glava coveka od 190cm

HHahahHa Skauzer, jezivo dobro zapažanje za Brolina. Apsolutno ova glava ne ide na manje od 190.

Reci koji trip..mislio sam da samo ja imam taj utisak. Guglao sam posle, cale mu je +190 bukv bas tako treba da izgleda nosilac ovakve glavudze, ne znam sta se desilo sa Dzosom za glavu je nizi mada opet visi od bombasa za pedalj

бедер кол сол јебе кевице данас одгледао 3 епизоду

Izašla treća a pa to mi reci brapooo, prve dve su bile blago.

better call saul odlicna serija, jel zna neko oce li praviti jos nesto sto se nadovezuje na breaking bad

Ne bih rekao, imas El Camino film koji dodje kao epilog i mislim da ce to biti to

ladno sam gledao el camino i zaboravio da sam gledao, tolko je dobar...

ел камино ништа посебно ал ок је свакако дакако
не могу да дочекам БКС следећу епизоду жао ми варге ајде саће ови американизовани вукајлијаши ААААААА КВАРИША СПОЈЛЕР да ме нападају шакали мрш ко вас јебе

bedr kol sol mi je zanimljiva posto su ovih par likova iz brejking beda sto tamo nisu kao razradili prikazali u nekom drugom kontekstu, i svakom dali neku ljudskost, neku slabost ono da za nesto brine i slicno.
osim gustavo, tu ulogu su napravili da je psihopata 100%, i nije se maklo od toga u dve serije ni za trenutak.

ovaj glumac, kako se zove... djankarlo, najbukvalnije ce do kraja zivota da igra te uloge, nema sanse sad u holivudu da ga vide bilo kako drugacije :)

да фринг је видиш као добар према запосленима то се види у ранијим епизодама игра улоге у лос појос ерманосу добрица поштењачина итд а овамо прави шоу
видим појачали су улогу болсе мало у овом наставку за сад је у свакој епизоди чини ми се
криво ми је што је хектор саламанка у колицима био је бруталан док је био активан мсм и сад је ал пре је оно прашио сам против свих

hahaha hektor igra za oskara po mom misljenju

Za spojlovanje bukv smrtna kazna

Bude li Nacho mrtav kad budem odgledao epizodu načiču te u gradu

Sevastokrator_95
hahaha hektor igra za oskara po mom misljenju

па тоти жемка и по мом јбт у колицима кида човек зато ми је криво што је такав :(
Шмокљицееее ее немој ми кваришу немогу да гледамммм уживај у трећој ЕП <4-1

Саучешће свакоме ко прво гледа БКС па онда ББ, јер после свега овога не желим да знам како би било гледати како онај ретард убија једног јединог Мајка и док овај умире сере му у главу "јууу па можда нисам морао чекај стани хммм јууу"