Prijava

Da li stvarno magarac ima kriv kurac ili se to samo kaze?

Vepar ima kitu kao burgija, to sam vido.

Al koji ce mu takav kurac?

Koji ce mu kurac onolki kurac magarcu ili konju?

A?

Sta vi mislite o tome? I uopste, divlje i domace zivotinje, zanima me sve sto znate o njihovim spolnim aktivnostiima.

ako ste negde videli kerove da se mrce bilo bi lepo da nam to ovde opisete.

И зашто се каже диго ми се ко магарету, кад се магарету уствари спушта кад се "дигне", тј. приближава се земљи?

E da. Koja je fora kod kerova, kako se onako slepe buljama?

e i to...zasto?

i zasto se kaze "jebu se ko mrsave svinje"?

jel se debele svinje ne jebu?

kerovi imaju neku zilu koja se naduva...

i posle dok ne svrsi ne moz da izadje...

CITO U POLITIKINOM ZABAVNIKU!

E da. Koja je fora kod kerova, kako se onako slepe buljama?

To je priroda tako udesila....to im je od vukova, oni se zaglave i ne mogu da se odvoje odmah, a okrenu se tako da izgleda kao da su spojeni s buljama iz sigurnosnih razloga, jer bi bili lak plen u prirodi kad bi se zaglavio mužijak na ženki onako na leđima, ne mogu ni da se kreću ni ništa, a kad su ovako spojeni jedno gleda na jednu stranu drugo na drugo, a i ako ih napadne neko, recimo drugi vukovi ili međed, mogu da se brane

e to nisam znao...

el vidis, pa vredi sto sam otvorio ovako korisnu i nadasve potrebnu temu!

a dal kod zivotinja ima medjunacionalnih brakova?

ste videli negde da neki vepar zaskace na primer kerusu?

ili ker macku?

tako nesto?

Ima toga, jebu kerovi mačku. To baš kad kriziraju.

i zasto se kaze "jebu se ko mrsave svinje"?

jel se debele svinje ne jebu?

мршаве се јебу јер нису уштројене. зато се свиње и штроје, да не троше енергију на јебање уместо да се гоје.

To je priroda tako udesila....to im je od vukova, oni se zaglave i ne mogu da se odvoje odmah, a okrenu se tako da izgleda kao da su spojeni s buljama iz sigurnosnih razloga, jer bi bili lak plen u prirodi kad bi se zaglavio mužijak na ženki onako na leđima, ne mogu ni da se kreću ni ništa, a kad su ovako spojeni jedno gleda na jednu stranu drugo na drugo, a i ako ih napadne neko, recimo drugi vukovi ili međed, mogu da se brane

Pa nisi mi odgovorijo na pitanje. Neeekst.

брате.... па да је твоја жена кобилетина одд 200 кила и теби би требала курчетина толика. једноставан је одговор.

sta bre Davide kenjas?

pa ima zena od 200 kila a opet nemaju svi ljudi kurcinu od pola metra...

kakve veze ima kilaza zenske osobe ili zivotinje sa velicinom spolovila muske oso
be ili zivotinje?

Mene zanima kako ćuk upražnjava seks sa sovuljom.

a dal kod zivotinja ima medjunacionalnih brakova?

Ja znam samo za čoban-ovca, čoban-magare...doduše to i nije tolko retka pojava.
Al kontam da je problem samo dok se ne probije ta barijera prvi put da kresne kozu...posle svaki put mu je sve normalnije i normalnije

па не килажа него сама конституција. тој истој кобили је већа карлична кост и читав организам него твојој жени. ти у твоју жену да угураш исти тај курац који служи за угуравање у кобилу не би се баш провели.

ko to kaze Davide?

otkud znas?

sta si hteo s tim da kazes Davide?

ti to mene nesto prozivas?

moju zenu mozda?..os da kazes da moja zena ima 200 kila a ja mali kurac?

el to?

Mene zanima kako uvijek potrefe u pičku?! Mislim, nemaju ruke, pa da ga namještaju... I desi li se kad da ga metnu u pakšu?