Prijava

Koja je najzvučnija utakmica na kojoj ste bili? Možda ne znači da vam je to najdraža,ali da li ste bili na nekom većem evropskom stadionu da gledate neki veliki evropski tim osim Partizana i Crvene zvezde naravno?

Radnički Niš - BČK Borča, realno pokidali smo!!!!!!

Bez šale, moje najbolje je Radnički KG - Partizan, neke 1984 ili 1985 i to je bila prijateljska utakmica. Igrala se u Šumaricama, pa mi bilo blizu do kluba gde sam trenirao.

Jbg, kad ne volim fuzbal. :-)

Nisam bio na nekim većim stadionima, najzvučnija je utakmica iz Zenice, BiH - Rumunija, kvalifikacije za EURO 2012.

Ostale utakmice su Premijer liga BiH, najdraža mi je Zvijezda Gradačac - Sarajevo. Volio bih otići gledati United na Old Traffordu.

До сад, вечити дерби 90 и неке, Звездин сусрет генерација 2001 и Србија - Белгија пре пар година. А догодине ак' бог да, надам се финале ЛШ. х)

Najzvučnija, Partizan - Fenerbahče, a među najdražim Leotar - Željezničar u sezoni 2002/2003. kad smo bili šampioni, kao i kasnije u kvalifikacijama za LŠ protiv Slavije iz Praga.

Partizan - Real Madrid

I da, Borusija Dortmund - Šalke nekad 97. godine xD

Olimpik Marsej-C.Zvezda na stadionu Sveti Nikola u Bariju.Kacmo postali evropski prvaci.

ФК ГУБИТНИК - ФК ЛАСТА

Lacio - Werder

Zadesio na ekskurziji u rimu i uzeli najjeftinije karte nas par, iako smo morali da krademo pasose od profesora da bi uopste kupili kartu. Bio sam srecan ko kuce u liftu jer sam malo pre toga poceo da se palim na werder.

СЦГ - Шпанија, Србија - Португал, КК Црвена Звезда - Реал Мадрид (два пута у једној сезони). Жалим што нисам ишао бар на једну од ових Звездиних: Рома, Милан, Бајерн... Плашим се да не дође до тога да клубови овог ранга престану да долазе :Д

био ја стивене кад је бајерн долазио, ал' не деведеспрве (тад још нисам исп'о из стомака!) него сад, две'иљадеседме. не знам, са једне стране ми је драго што сам гледао парирање звезде најјачем противнику у задњих неколико година, са друге стране бих да је заборавим.

Сартид - Минхен 1860. Није баш нешто звучна, али мени једна од најдражих. И сусрет генерација што Енеми помену, тад сам први пут био на Маракани.

не знам, са једне стране ми је драго што сам гледао парирање звезде најјачем противнику у задњих неколико година, са друге стране бих да је заборавим.

Добро, ова има и разлоге због којих ми је драго што нисам ишао. Али није то ништа наспрам Стразбура мало касније... Јебем ти, каква сезона -.-

Допуна: Не, чек... то није било у истој сезони?

баш читам пост и мислим се: "зар није стразбур био раније?"
раније, да л' две'иљадепете, ил' шесте. пете, пре ће бити.

@Kurde ti mislis na ovo:http://www.youtube.com/watch?v=8iaEH8P1szE kad je bio urnebes na Cika Daci, Godja 2x i Palac! Partizan imao opaku ekipu sa Milkom, Djelmasom, Vargom, Vokrijem, Smajicem i naravnom Bajrom Zupicem. Za pamcenje.
Da se pohvalim da sam gledao Milan u magli, a i dan posle i navuko zapaljenje bubrega (simbolicno zar ne).
U secanju mi je ostala npr utakmica Zvezda - Dandalk 3:0, sever po mom ukusu, 3/4, zezanje do jaja, a navijanje do neba, ceo dan za nezaborav, ortak i ja krenuli u skolu u drugu smenu i na putu do skole padne dogovor da se ide za Bg, svratimo u skolu, ostavimo torbe i ozicamo lovu za 10 minuta, trk kod medicinske (Kg) na bus, a u busu cela prva ekipa koja inace ide vozom, pala odluka da se ide busom, niko ne placa, pesma, salovi, sizenje, raspad sistema, ono kad ti je drago da si ziv!
isto zvezda - keln 2:0, nismo imali karte i prvo poluvreme gledali ispred stadiona u restoranu, a na drugo nas uvede jedan od tadasnjih vodja, i Dejo u drugom zabode 2 komada, delirijum. Jao Celik iz Zenice isto negde u to vreme... Ma manje utakmice su bile zakon, na velike dodju indijanci i upropaste dozivljaj...
Covece, ja imam materijala za jedno 8K ''definicija'', ladno hehehe. Necu RD, ne boj se :)
EDIT: nesto sa ove distance mislim, zamisli koji idiot treba da budes da se klackas vozom 3 sata do Bg i jos toliko nazad, da si na 100gr salame, pola leba i malom jogurtu ceo dan, ides bez kinte na tekmu za koju znas da su karte rasprodate???
isto, vracali se sa nekog derbija i u Lapovu se skrsi voz koji je isao pre naseg, 30 i nesto mrtvih, uzas, mi kasnimo 4-5 sati, prolazimo pored morbidnih scena, mislim da mi je cale te noci naprasno obeleo (kao Tale u onoj seriji, bese Miralem Zupcevic?), nista nije reko, samo je ugasio cigaru i otisao da legne. keva se prvo drala ko nenormalna, u 3 ujutru, pa mi posle spremala da klopam...
kako je lepo kad nemas nista u glavi, mlad i lud... nemoj bre da me podsecate, posle odakle onakve defke...

Ја мислим Звезда - селта и Звезда - лацио. Био сам и на неким репкиним против добрих тимова ал то је боранија што се тиче атмосфере и навијања...

Zvezda Milan, Zvezda Lacio, Zvezda PSV,
Srbija Francuska, Srbija Španija

Зајебите бре то.
Беране-Будућност , искидали смо гласне жице ал' смо објаснили подгоричанима како се навија.
Мада спремам се да оборим рекорд звучности сад против Интера.