Цртање

  1. Ovo nisu tvoji crteži, Mičeli. Napiši prvo ime, pa onda crtaj.

    Ovo su moji crteži. Na poslednjem se ime ispisuje tokom crtanja tako da to je dokaz, a na ovim ranijim nisam pisao na startu, jebiga, mislio sam da nisu toliko dobri da bih morao da dokazujem. Inače, ja se ne bavim ovm niti sam išao u čkole za crtanje, čini vam se da je mnogo bolje nego što jeste jer vi uglavnom kačite neke zezalice u tri poteza pa u odnosu na njih ovo deluje kao neka umetnost.
    Pogledao sam sinoć par saveta na jutubu za crtanje portreta pošto ih do sada nisam crtao, uzeo miša i počeo da crtam, to je to.

    EDIT: A pošto vidim da ovo moje pravdanje izaziva minuseve, brišem sve postove zabole me kurac, i neka banuju, za njih me pa tek zabole. Aj mrš.

  2. Hahahaha, Mičeli, pa zajebancija, bolan. :D

    Džaba obrisa crteže. :)

  3. Ovo su moji crteži. Na poslednjem se ime ispisuje tokom crtanja tako da to je dokaz, a na ovim ranijim nisam pisao na startu, jebiga, mislio sam da nisu toliko dobri da bih morao da dokazujem. Inače, ja se ne bavim ovm niti sam išao u čkole za crtanje, čini vam se da je mnogo bolje nego što jeste jer vi uglavnom kačite neke zezalice u tri poteza pa u odnosu na njih ovo deluje kao neka umetnost.
    Pogledao sam sinoć par saveta na jutubu za crtanje portreta pošto ih do sada nisam crtao, uzeo miša i počeo da crtam, to je to.

    EDIT: A pošto vidim da ovo moje pravdanje izaziva minuseve, brišem sve postove zabole me kurac, i neka banuju, za njih me pa tek zabole. Aj mrš.

    ala lazeeeeeee :)
    sto si ih brisao ako si crtao

  4. Imaju mu na profilu. :)

  5. Hahahaha, Mičeli, pa zajebancija, bolan. :D

    Ma popizdeo sam kad mi je neko nakon pravdanja puknuo minus na definiciju. Lupnuli su mi ih preko hiljadu do sada (računam i dupliše) al me ni jedan ne zabole kao onaj malopre. Pa zar na ovu moju muku i trud da me ponižava :)
    Uživajte, ekstra je tema, smo su mnogo kvalitetniji na jednoj drugoj temi ne mogu sad da je pronađem.

  6. У јеботе, ударили ти мииииинуууус...

  7. Стварно жасу.

  8. e, zajebavam se ja... a verovatno i ostali.

    ako jesu tvoji crtezi kul su, i hteo bi da mi nacrtas karikaturu jednog lika sto poznajem.
    jel moze da ti posaljem sliku da mi odradis to :)