Prijava

Znam da velik broj ljudi mrzi da čita koliko i da razmišlja, ali pošto si besposlen i već si ovde, preporučujem ti da pročitaš članak (ima ih kolko ti kurac oće) i razmisliš o okruženju i uslovima života, kao i o tome šta jedeš i kakve te posledice očekuju. Svi bolesni, svi sa tumorima, svi nešto čekaju kod lekara..Zbog čega?
http://dzonson.wordpress.com/2011/01/03/codex-alimentarius-je-vec-stigao-u-srbiju-kako-izgledaju-ti-proizvodi/

Ništa bez Matijevića :]

ОТРОВАШЕ ОВАЈ НАРОД!

Maltene nema čoveka koji nije izgubio nekoga u porodici ili bližoj familiji od raka.
Da, truju nas gomna, a ne možemo im ništa. Jebo ih profiz i dominacija baš.

Realno, ne znam seljaka koji je umro od raka, samo oni iz urbanih sredina od raka umiru.

Elem, možemo mi da se gicamo koliko hoćemo, ali siromašne zemlje poput Srbije su idealne za testiranje svih GMO govana. Ovde ima toliko gladnih da bi dupe dali za bilo kakvu hranu.

А јебте се, који сам курац ово видео? Сад ћу стално да се трипујем због тих срања.

drogiraće ćivotinje! STOP DROGIRANJU ĆIVOTINA!

А јебте се, који сам курац ово видео? Сад ћу стално да се трипујем због тих срања.

Možda ti opadne telesna masa, za nijansu. Xe xe. Axaxaxax
Podržavam temu jebeš ga treba voditi računa al sa druge strane od nečega mora da se umre.

YeahBatch, boli te kurac, nastavi da grickaš komplet lepinju.

voleo bih da sam neki kancelarisjki budža u tom 'kodeksu alimentarisu'.

Оћу Веверице, чим буде имало да се купи у Чачку.

Поставља се се питање, јести неколико здравих намирница, или се кљукати говнима? Моје лично мишљење је да је боље да лупимо ембарго на увоз било чега, забранимо прелете преко територије, забранимо било какво хемијско третирање усева било чим што није произведено у Србији, и почнемо да се бавимо органском храном. Хвала Богу, земља је плодна, било би и за извоз. Ал ош курац, зинуло дупе на кока колу. Чедо ожени ме, то је ин.

iromašne zemlje poput Srbije su idealne za testiranje svih GMO govana.

И ГМО и осиромашеног уранијума, и свакаквих хемикалија, кемтрејлса, свега бре.

А јебте се, који сам курац ово видео? Сад ћу стално да се трипујем због тих срања.

Само да се трипујеш, ал свакако и кад се сетиш тога кад треба да нешто клопаш, рећеш нешто типа ,,ма неће ваљда мене, теорија завере, пазе на нас'' и сл. То ти је фазон са жабом, у врелу воду неће, али је живу скуваш ако лагано подижеш температуру.

Borko, idealizuješ previše!

Nije ovo bitka za opstanak jedne zemlje već čitavog čovečanstva. Dok ne krenu svi ljudi da razmišljaju, nema ništa od toga.

Ja izbacio odavno iz ishrane pice, pljeskavice, sendviče, gazirane sokove, majonez i druga slobodno možeš reći govna. Muka me uhvati kad vidim sve one redove ispred karibika.

Što se tiče zdravih seljaka, sticajem okolnosti znam baš puno ljudi sa rakom pluća, testisa, prostate, grlića materice, dojke..A da ceo žiot provode na selu i hrane se "zdravo". Moguće je preduprediti boleštine vitaminom C i vitaminom B17 (nadjite na netu obavezno članak o njemu), bundevom, čajem od nevena i koprive. Neverovatno zdrave stvari koje više nemamo naviku da koristimo u ishrani.

Što se tiče svega drugog, prestao sam da kupujem mleko i meso iz prodavnice. Mrtve životinje melju i daju ih kravama i svinjama (ušteda na hrani), koncentratima i steroidima povećavaju masu. Kad objektivno pogledaš, vrlo logična stvar ako si vlasnik matijevića ;)