Koliki ste haker?

  1. Na ovom sajtu imate misije hakovanja, sve je legalno slicno je sajtu Hack this site! samo je ovaj na srpskom, ako ima neko moze i da se javi da pomogne ljudima steta bi bilo da sajt propadne, jer cini mi se ima malo posetilaca...

    http://www.sajbersrbija.net/

  2. generalno sam operisan od stvari koje se tiču kompjutora.

  3. Pa dobro, mozda nekome bude korisno..

  4. Za to će se gazda pobrinut' ;)

  5. ја кад некоме нешто урадим на компу будем назван хакером... какво хаковање обавештајних служби, које пичке материне

  6. Da, budeš nazvan od strane osobe koja ne zna da pozadina može da se promeni...

  7. molim da mi odaberete 20 definicija da mogu da promenim nik u dusan1001-.- lololololo

  8. Ja se bavim hakovanjem već 9 meseci,a ovaj sajt je baš baš loš, znam ga od ranije. Ne ulazite na njega.

  9. opet ista prica...

  10. Ma ne mogu da ti objasnim. Uostalom, možda je to zbog mene, ima ljudi koji ga vole. Registruj se, pa proveri.

  11. Od ranije ga znaš? Od kada, sajt je ja msm napravljen u avgustu..
    Početnicimogu da vezbaju, a napaljenim klincima da skontaju da nemaju pojma o hakovanju...

  12. @MatiasFernandez, шта је мукице, ниси прешао ни нуб мисију па је ''сајт лош'' а?

    Сајт је до јаја, одушевио ме, неке ствари сам и научио решавајући мисије. Секција ''туторијали'' је исто до јаја, има корисних стварчица.
    Само мислим да им треба још ''реалних'' мисија под ''програмирање'' (тренутно има само једна).

  13. а шта си ти? почетник, напаљени клинац који зна да промени позадину или про?
    ЕДИТ: не ти, ел маестро -.-

  14. Haha, ja sam kao početnik? Ja sam haker 9 meseci, prošao sam dva internet kursa i znam da aploudujem snimak na Jutjub koji je duži od 10 minuta. Tako da, prvo pogledajte moje radove pa onda cenite.

  15. :C LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

  16. Ja sam sa ucenickog kompa u skoli, provalio sifre svim profesorima kao i administratoru. Skinuo sam PES i Dotu da mogu da se sprdam na casovima.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.