Prijava

Zigosani u reketu, odgledao jednu ep sinoc i serija je zesce sranje, radnja umrla. Nebojsa dugalic i jos brda glumaca koji mi idu na kurac, onaj mali dragicevic, montevideo ekipa, i pazite sad ovu glavu danijel sic. Retko gadan cast

ahahah kolko sam ja kao klinac voleo da gledam sigala, jer nije bio onaj klasicni nabildankovic na steroidima nego obican lik, cak i ono kako retardirano trci mi bilo kao eto vidis ne zna ni da trci potpuno prirodan lik....da bi se na kraju ispostavilo to sto se ispostavilo za njega :D

+1 za Sigala i od mene. Sto Pezos kaze ranije sam volio da ga gledam, kao i sve te druge akcione zvijezde, al poslije se ispostavilo da je bas teski debil i kompleksas.

Skoro sam uhvatio neki njegov noviji film (da, postoje izgleda), i pored toga sto je on naravno u filmu najveci igrac, najveci jebac i najveci poznavalac fudbala (ko u svakom njegovom filmu uostalom), ladno ima scena gde neka likusa koja jednostavno nije mogla da odoli njegovom sarmu suptilno provuce da on ima najveci kurac na svijetu

A inace naravno antipatican mi je jos od kako sam saznao da je izvrijedjao skoro sve kolege, da je znao stvarno da udara kaskadere i kurci se nad njima, da je seksualno uznemiravao gomilu likusa itd. bukvalno najbolja stvar koju je iko ikad rekao za njega od ovih sto su ga upoznali je "paa sta znam, bio je profesionalan onako"

ahaha ma na kraju se ispostavile i one price njegove za japan kao totalno sranje, msm bio je tamo, trenirao, al ne uopste u doba kad je rekao da je ucio od tog nekog najveceg senseia

a on je naucio silvu inace kako da udara onaj front push kick u bradu, on je ovo on je ono, najjaci najveci najinteligentniji najpravedniji najsarmantniji nas naj sve samo bukvalno ispostavilo se da niko od njegovih kolega ne misli kao on

kad prica onaj malecki hispano glumac nzm kako se zove al poznat je, kaze na nekom setu on ih postrojio sve ko u vojsci i kao JA SAM OVDE GLAVNI JEL JASNO...i ovaj se nasmeje u fazonu sta se sprda ova budala...ovaj ga odma nabo pesnajom u stomak do krvi hahah

i de ima onaj matori dzudista neki poznati od 350 godina, inace to procaju i drugi koji su prisustvovali, kako sigal govorio da ne postoji covek na planeti koji moze njega da zakljuca, da zadavi ovo ono....i matori ga otrese i zadavi ga ko pacova uspava ga hahahha

Sigal smradina najveća, najbolji prijatelj naših političara, sličan se sličnom raduje, uvek bilo.

I da ne zaboravimo njegovu krizu identiteta, sto je izjavio u razlicitim prilikama da ima ruskog porijekla, kao i beloruskog, mongolskog, talijanskog, americkog, holandskog, njemackog, jevrejskog, da je odrastao medju crncima i sta sve ne.

Al ubjedljivo najjace mi je kad krene da mijenja akcente bez razloga, imaju videi gde prica bez razloga kao francuz, kao crnac (i to crnac iz geta) itd.

Ima toliko materijala za podjebavanje, ne mozes sve ni pobrojati

ovde piše u naslovu teme glumac\ica čija gluma iritira a ne iritantni glumci po difoltu
Stoga imenujem Vini DŽonsa, u početku gotivan kad se pojavio, sada već klasični tipski tip glumca, mene izuzetno nerviraju likovi koje tumači i sam način na koji to radi, mada on je po profesiji fudbaler jebiga al morao sam da navedem nekog.
Sigala mogu da zamrzim jedino ako ispliva da je zlostavljao neko dete nekad, isto ko što Boru Čorbu ne mogu da zamrzim uprkos svemu osim ako mi ne zgazi kolima psa.
Od pravih glumaca jedino me stvarno iritira gluma velikog Majkla Kejna, eto reko sam. Ne mogu da nađem film u kome mi je gotivan osim onog sa Stiv Martinom, Pokvareni prevaranti valjda se zove. Inače prekaljen film
https://www.imdb.com/title/tt0095031/?ref_=nm_flmg_act_70

Gordan Kicic bez premca

Ona što glumi Zonu.

Ona crna, posle imala neku scenu pusenja kurca od pola sata u donacem nekom filmu.

grrr i mene nerviraju crne glumice koje puse kurac pola sata u domacem filmu i volim da prokomentarisem kako me nerviraju crne glumice koje puse kurac pola sata u domacem filmu da bi svi znali da me nerviraju crne glumice koje puse kurac pola sata u domacem filmu
pola na lomacu pola na giljotinu

Hej cao Ja sam Vojin Cetkovic branim penal garant

Granon jel ima neki glumac da te ne nervira

Will Ferrell, bas los vajb odasilje

Manijace, dobar je Kejn bio i u The Man Who Would Be King

https://www.imdb.com/title/tt0073341/

http://aska.rs/wp-content/uploads/ultimatemember/temp/greh-njene-majke.png

Ova govnarka. Bozija pravda sto vise nikad nista nije snimila osim one blamcuge od serije greh njene majke. Ruzna ko kurac