Prijava

@ Hrast - vidi, ja te teme zapredloge posećujem jednom u milion godina. Više se obazirem na to što meni lično neko predloži. U par navrata sam ljudima na četu napisao da mi pošalju svoje predloge, a ja ću da ih proberem. Mnoge od defki koje su neki nazvali đubarom su one defke koje su drugi autori predlagali. Dakle, dosta toga je odabrano baš zato da bi glas naroda bio ispoštovan. OK, stoji da te defke ne bih stavio međ' odabrane da mi se nisu svidele, ali je ipak prevagnulo to što je to neki drugi autor predložio.

Vecini na ovom sajtu je minus = predlog za brisanje, a plus = predlog za odabrane. Tako da sam protiv. Evo juce sam cak 3 defke na naslovnoj plusirao. Eeeee!

Vecini na ovom sajtu je minus = predlog za brisanje, a plus = predlog za odabrane. Tako da sam protiv. Evo juce sam cak 3 defke na naslovnoj plusirao. Eeeee!

Ja ne znam odakle ti ovo al nema veze sa mozgom postoji tuce definicija koje su za minus al ne i za brisanje i još više onih koji su za plus al ne i za odabrane

a te teme zapredloge posećujem jednom u milion godina. Više se obazirem na to što meni lično neko predloži.

Pošto i sam kažeš, kao i par drugih modova da retko posećujete temu za predlaganje, zašto je jednostavno ne zaključate, da se ne cimamo da neko gleda tu temu gde predlažemo.

Она тема је добра за рекламирање и то је све.

Daću ja vama jedan predlog: izmoderisaću onu temu za predloge, pobrisati sve postove gde su linkovane defke kojesu odabrane, a sve linkove za defkama koje su ostale da čame ću prekopirati u novi post. Onda ću odabrati prvih deset defki za glasanje, za koje će se glasati tog dana (24 časa će trajati glasanje). Svaki autor će moći samo jednom glasati za tri defke sa tog spiska - po jedan glas za svaku defku. Prve tri defke će dobiti naslovnu ako ne istog dana, onda u toku te nedelje. Četvrta i peta defka će ostati u daljoj trci da ponovo budu odabrane, dok će linkovi ka drugih pet biti obrisani, sve dok ih neko, nekada ponovo nepredloži. Barem jednom ili dvaput nedeljno bi se organizavola takvo glasanje, dok se ne počiste linkovi ka svim predlozima do današnjeg dana. Može?

лололо ЈА САМ ТЕК САД ВИДЕО ШТА САМ НАПИСАО...не капирам, нисам хтео да напишем курчину дефинитивно...подсвес је чудо. љубим ћелу :*

@ CKM - zato što tu temu posećuju drugi autori, koji vole da im sadržaj bude filtriran.

@ zyclon, što se mene tiče može.

EDIT: Da ne bude zabune, mislim na predlog što si izneo za glasanje. I dalje sam pri mišljenju da se tema treba zaključati.

Може ово Зајк, допадам предлог.

Зајклоне, то би било врх, ал ако можете да направите нешто да се укључи мало више људи, тако ће можда више и да читају дефиниције, макар за почетак предложене?

Не знам колико модератори могу уопште да утичу на техничку страну сајта, нити колико је газда уопште заинтересован за то, ал то би био супер начин да се људи поново мало активирају на дефиницијама.

Ако не може то, онда је и ово што си рекао одлично, али греота би било то не проширити.

Daću ja vama jedan predlog: izmoderisaću onu temu za predloge, pobrisati sve postove gde su linkovane defke kojesu odabrane, a sve linkove za defkama koje su ostale da čame ću prekopirati u novi post. Onda ću odabrati prvih deset defki za glasanje, za koje će se glasati tog dana (24 časa će trajati glasanje). Svaki autor će moći samo jednom glasati za tri defke sa tog spiska - po jedan glas za svaku defku. Prve tri defke će dobiti naslovnu ako ne istog dana, onda u toku te nedelje. Četvrta i peta defka će ostati u daljoj trci da ponovo budu odabrane, dok će linkovi ka drugih pet biti obrisani, sve dok ih neko, nekada ponovo nepredloži. Barem jednom ili dvaput nedeljno bi se organizavola takvo glasanje, dok se ne počiste linkovi ka svim predlozima do današnjeg dana. Može?

To ti je velika muka... bolje ostaviš samo od poslednjih 7 dana (ako već hoćeš tako da radiš), a ostalo sve pobrišeš... Znaš ti koliko tu ima posla... mada ako tebi nije teško...

Ja ću odraditi ovo, najverovatnije danas u toku popodneva i večeri. Taman ću da vidim da smislim neka dodatna pravila i tako to.

Jbg, Kaizen sam priča kako radi nešto i ima neke planove i ideje da nešto pride odradi, ali to ide veoma sporo. Mi, modovi, sa tehničke strane ne možemo ništa posebno da uradimo. Tako da ćemo ovo odraditi na mišiće.

Vidim da vam dosta znači da vaš udeo bude veći prilikom odabira defki za naslovnu, stoga i želim da vam svima, barem koliko-toliko pomognem da vaši predlozi dobiju zasluženu pažnju. Ako nikako drugačije, ondabarem ovako kako sam gore napisao.

To baš lepo od tebe, Ciklone, ako te ne mrzi.

A ovo mi je glup predlog, ona tema je sasvim solidna za to.

Zajk odličan predlog.

ај може, ал мој глас да се рачуна као 3 хехех

Ako se postavi ovo dugme, biće mnogo mućkanja, naravno u skladu sa propisi.

Predlažem da se postavi dugme "predlažem za odabrane" koje ne radi ništa, samo promeni boju kad ga klikneš, pa da se narod loži kako je uticao na biranje definicije kad se slučajno desi da stvarno odaberu to šta je ovaj nesrećnik štiklirao.

super predlog zajk