Prijava

Cekajte malo, zar ne postoji tema za predlaganje. Postoje i uslovi ko sve moze da predlozi. Ne vidim zasto se to ne bi moglo potrpati u to jedno dugme. Ako zadovoljavas kriterijume sa teme (koji mogu i da se poostre) imas dugme, inace ne, kraj. Naravno, kada predlozis nesto dodaje ti se na listu da si predlozio tu i tu defku tog i tog autora.

Ja sam za...

XPACT jesi za rakiju ili?!
Sumnjao sam za prijavi dugme...mada sam mislio da samo moduli kuliraju...

Sasvim je dovoljno što postoji tema za predlaganje definicija. Nema potrebe za dugmićima. Bilo bi dobro samo da se umoduje još ljudi, jer nije dovoljno 10 moderatora da se čisti đubar i polira naslovna.

da se uvedu još 10 moderatora. ne znam u čemu je problem, neka sadašnji modovi imenuju desetak novih u dogovoru s kajzerom, u čemu je problem?

možda da ovu opciju imaju samo top 300 avtora recimo, i to jednom nedeljno.

E'o sg upadam u 300, pa sam apsolutno za. Ipak, ne ni top 300.

Samo top 100 autori, i ako se poklopi da 3 ili 5 top 100 autora 'odabere' defku, onda bi mod morao da je odabere. Eto tako ja to vidim.

ako se poklopi da 3 ili 5 top 100 autora 'odabere' defku, onda bi mod morao da je odabere

haha.

Ovo ima smisla ali da SAMO JEDNOM U 3 DANA IMAS PRAVO DA PRITISNES i da se pomocu IP adrese svi dupli reše da budu predlaganja bez za to vreme.

da da, i ja da budem jedan od modulatora, ionako sam tu na sajtu skoro duze nego kajzen :D
salu na stranu, ideja za dugme je skroz ok ako radi po pravilima sa teme

nek neko stavi ono kaizena boli kurac

Dokle više, oćeš reći ako radi po pravilima što je Boxer napisao.

Манијак
da se uvedu još 10 moderatora. ne znam u čemu je problem, neka sadašnji modovi imenuju desetak novih u dogovoru s kajzerom, u čemu je problem?

Ufff, ovo mi se dja jos vise... :) Dodajte par modova pa nek pocnu cistke postera i reakcija... Takodje bi mogla da se uvede i opcija za ocenjivanje rada modova, ap ako sakupe veliki negativan skor gube poziciju moda i na to mesto dolazi neko drugi..

XPACT jesi za rakiju ili?!
Sumnjao sam za prijavi dugme...mada sam mislio da samo moduli kuliraju...

Ja sam uvek za rakiju, a ovaj predlog podrzavam iz prostog razloga sto me mrzi da idem stalno na forum i da postujem link, ovako je lepo gospockije...

nek neko stavi ono kaizena boli kurac

evo:

kaizena boli kurac

Стварно, бре, још дез ондулатора и решена већина проблема.

Kole hteo da kaže da je kaizen u suštini dobra riba...

Стварно, бре, још дез ондулатора и решена већина проблема.

Mnogo je kume, mnogo je...možda još koji, ali još 10 je mnogo...

Just a thought: da se to predlaganje poveže sa ocenjivanjem definicija. Karikiram: oceniš 1000 definicija i onda dobiješ tu opciju da predložiš, predložiš, brojač se dekrementuje za hiljadu, i onda ispočetka. Malo bi se motivisalo čitanje (ne verujem da bi neko kliknuo hiljadu puta samo zbog ove opcije), a i ne bi se baš olako predlagalo.

Ма није много, чини ти се. Остане 10 на дефкама, по пет на постере и реакције и то је то. Увек ће да има један-два мода онлајн и биће видљиво много мање гована.

Једино да се то предлагање ограничи на топ 300 ауторе као што рече Манијак, мада ће и тако бити доста малверзација.

мислим да би било најбоље да сви аутори испод топ 300 напусте сајт лололо

и ео, опет неки предлози...као другарско предлагање на теми је сморило, па ајде да им олакшамо да кликћу са својих дуплих, и да им другари предлажу дефиниције кликом...ма дајте.

е а то за модове није лоше...да се уведе још пар њих и да чисте, банују, јебу мајке.

da se uvedu još 10 moderatora. ne znam u čemu je problem, neka sadašnji modovi imenuju desetak novih u dogovoru s kajzerom, u čemu je problem?

Kasnite sa predlogom u odnosu na mod deo foruma, cirka mesec dana. Toliko o tome za sada.

Takodje bi mogla da se uvede i opcija za ocenjivanje rada modova, ap ako sakupe veliki negativan skor gube poziciju moda i na to mesto dolazi neko drugi..

Nije da me nešto ugrožava ovaj predlog, ali šta ćeš ti, na primer da ocenjuješ o radu bilo kog moda? OK, hajde ako uđe u konflikt sa nekim drugim autorom, ali i mod je pre svega autor, a konflikti između ljudi kako ovde, tako i drugde su normlna stvar. Dalje, imamoderatora koje ne "vidiš", a koji uvek nešto rade. Bruce je obrisao toliko loših defki u relativno kratkom periodu, tako da ja bukvalno počistim ono što njemu promakne.

Inače, postoji sličan mehanizam za to praćenje rada modova - to samo Kaizem vidi (logično), pa ako je mod u pasivnom stanju duži period, on mu uruči diplomu, potapšega ramenu u stilu "dobar si ti... za potapanje kupusa",vaučer za kupovinu neke teške brlje (da se obeznani i da formatira deo sećanja vezan za mod karijeru).