Prijava

мислим да би било најбоље да сви аутори испод топ 300 напусте сајт лололо

Реално хехе

zyclon

da se uvedu još 10 moderatora. ne znam u čemu je problem, neka sadašnji modovi imenuju desetak novih u dogovoru s kajzerom, u čemu je problem?

Kasnite sa predlogom u odnosu na mod deo foruma, cirka mesec dana. Toliko o tome za sada.

Зајк, је л' Кајзену стварно тол'ко пуца курац да га мрзи да умодује још пар људи?!

Sydney

Just a thought: da se to predlaganje poveže sa ocenjivanjem definicija. Karikiram: oceniš 1000 definicija i onda dobiješ tu opciju da predložiš, predložiš, brojač se dekrementuje za hiljadu, i onda ispočetka. Malo bi se motivisalo čitanje (ne verujem da bi neko kliknuo hiljadu puta samo zbog ove opcije), a i ne bi se baš olako predlagalo.

Volim ovakve optimiste, jer mi pomažu da mislim da još ima nade za čitanje. No, realnost je takva da će ljudi pre da diskutuju o tome kako bi trebalo oceniti 1000 defki, umesto da odu da pročitaju barem 200 ili 300. Plus što bi postojanje takvog načina za dobijanje prava glasa za predlaganje dovela do ne malog broja lajkera.

Mislim, zamisli da 3 autora dobiju po 350 poena kao povećanje ukupnog skora. Autor koji ih je ocenio je samo kliktao kao lud da bi dobio pravo da predloži defku svog ortaka. I, kada ti skineš te ocene i banuješ lika, ovi što su izgubili po tih 350 poena će kukati o tome, mi ćemo ispasti grbavi, a naći će se i neki drveni advokat koji ćebraniti lajkera.

Inače, zašto bi čitanje bilo motivisano zbog bilo čega? Čitaš radi sebe, ne radi drugih. I u školicama je čitanje lektira bitno zbog ocena, ali ako knjigu nisi pročitao jer si želeo to zbog sebe, neće ti značiti ništa što si je pročitao samo da bi se reklo da si pročitao.

Реално хехе

кажем ти ја, ја сам најпрактичнији човек овог сајта, сваки мој предлог је побеђујући, само ме нико не слша лололо

ОЦЕЊИВАЊЕ МОДЕРАТОРА, ма дај...како, шта сад, треба да пише име мода који је бановао, да ми видимо ко највише банује...или кад год се обрише нека дефиниција, нама да искочи у попапу СМАРКО ОБРИСАО ДЕФКУ :или и ту може мод по својој жељи да убаци духовиту опаску: па онда ми као у до јаја смарко леђендо...најбољи је мод који се не види и не чује лололо

I sa ovim predlogom kasnite već dosta za mod forumom, samo je tamo još bolji predlog nego ovaj ovdje.

Брате, модераторе немош да оцењујеш јер не видиш који је шта урадио. Једино ако прави срања и јебе људе по сајту ко што је Костић радио па су тражили од Кајзена да га размодује.

и ео, опет неки предлози...као другарско предлагање на теми је сморило, па ајде да им олакшамо да кликћу са својих дуплих, и да им другари предлажу дефиниције кликом...ма дајте.

Napisaću samo da je tvoja opaska ovde veoma zanimljiva. I ne, ne sprdam se.

Umesto ovog predloga ja bih hteo da iznesem predlog da ostane vidljivo ime moderatora koji ti obrise definiciju/poster/reakciju kako bi znao kome da se zalis posle i da mu saljes pristojno napisane privatne poruke i blage pretnje...

Е а за овај предлог за нове мордораторе ће да извинете, причало је нас пар о томе на некој теми ома после нове, само што не могу да се сетим на којој!!`

Иначе, ова постава модератора је океј, мош са сваким да попричаш нормално, оће дизаћу у сусрет, не једу ти говна и не банују за сваки спемчић итд. Не шлихтам се, тако је ко што сам написо.

Umesto ovog predloga ja bih hteo da iznesem predlog da ostane vidljivo ime moderatora koji ti obrise definiciju/poster/reakciju kako bi znao kome da se zalis posle i da mu saljes pristojno napisane privatne poruke i blage pretnje...

hehehe
.!.

Зајк, је л' Кајзену стварно тол'ко пуца курац да га мрзи да умодује још пар људи?!

Poslao nam razglednice sa Kube pre par dana. Kaže, žao mu što nismo ovde i da će odraditi neke promene kada odsluša Fidelov i Raulov govor.

Umesto ovog predloga ja bih hteo da iznesem predlog da ostane vidljivo ime moderatora koji ti obrise definiciju/poster/reakciju kako bi znao kome da se zalis posle i da mu saljes pristojno napisane privatne poruke i blage pretnje...

Nema svako pristup groblju definicija, a obzirom da ima autora koji imaju tol'ko đubara od sadržaja (gro posterdžija), mejl servis bi Vukajliju označio kao spemerski servis, te bi sve mejlove vezane za takve stvari slao u spem folder.

Ne mora, inače, da se šalje informacija - ima ovde mnogijeh autora koji svakog aktivnom moda u tom trenutku pitaju: "zašto mi je obrisano to, to i to?"

YeahBatch

Иначе, ова постава модератора је океј, мош са сваким да попричаш нормално, оће дизаћу у сусрет, не једу ти говна и не банују за сваки спемчић итд. Не шлихтам се, тако је ко што сам написо.

Ovo je pogrešna tema za ovakav vid poruke. Na forumu postoji pravo mesto gde su ovakvi vidovi izražavanja impresija. ;-)

Poslao nam razglednice sa Kube pre par dana. Kaže, žao mu što nismo ovde i da će odraditi neke promene kada odsluša Fidelov i Raulov govor.

A poznato je da Fidel drži duge govore.

kako bi znao kome da se zalis posle

нема шта да се жалиш, зато су они ту, да бришу...јебига они су мерило квалитета, и колко сам пре пљувао по томе, у данашњим условима су јебеш га, потребни.

Napisaću samo da je tvoja opaska ovde veoma zanimljiva

не капирам како...ал из разних приговора, договора, заговора приметио сам да има тога...реално.

Иначе, ова постава модератора је океј, мош са сваким да попричаш нормално, оће дизаћу у сусрет

Ремац има курчину, и онај СМарко је добио посо преко ђетићке везе лололо

Ovo je pogrešna tema za ovakav vid poruke. Na forumu postoji pravo mesto gde su ovakvi vidovi izražavanja impresija. ;-)

Мислиш на тему "Увуци се модератору" хехе?

Moj predlog je bio tipa saljiv... Znam da bi vas zatrpali tonom poruka...
Ajd da se vratim na temu, ja sam za ovo, neka bude to ogranicenje da mozes da das jedan predlog za odabrane dnevno... Moderatorima bi olaksalo posao, ljudi bi malo vise ucestvovali pa ce se (valjda) manje buniti sto je nesto odabrano... Naravno, kranja odluka da se nesto odabere uvek treba da bude na moderatorima... Nebitno je ako nesto predlaze 500 autora, to ne mora automatski da znaci da to mora biti i odabrano... Samim tim i broj ljudi koji su kliknuli na dugme "Predlozi..." bi morao da bude skriven kako ne bi ljudi krenuli da spamuju...

Da ga jebem, ovo dugme mi ne deluje kao neka dobra ideja. Na kraju krajeva postoji tema za predlaganje defki (na kojoj sam i sam u dva ili tri navrata preglagao neke defke), ali mi se na žalost čini da tamo kipi od ortačkog predlaganja, mada i dalje uvek odem na temu i pogledam predloge, a često sam znao da roknem minus jer mi se defka jednostavno nije dopadala

http://i.imgur.com/AVP6ZCE.png
ХАХАХАХА ово сам морао да сачувам
Ремац боктејебо хахаха

ja bi bio za al samo u slučaju da imaju autori sa 1000+ ili još bolje 3000+ poena u suprotnom bi kaizen dobio milion+ duplih naloga ko da ih već nema previše