Prijava

Samo bre izmišljate neku dugmad. Čitajte i pišite defke. Imate dovoljno dugmadi na sajtu.

Da to dugme jedino imaju neki jako dobri autori, npr. Džoni, Luks, Agilni itd, jer realno, znaju šta je kvalitet. :)

Да одабирати могу само Казан и модератори.

Da to dugme jedino imaju neki jako dobri autori, npr. Džoni, Luks, Agilni itd, jer realno, znaju šta je kvalitet. :)

Haha, kakav suptilan šliht. Ili iskreno divljenje, nisam siguran :)

Каква је то револуција без жртви? макар била и онлајн!
већи сте револуционари од топ шопа :)

Nije šliht, ne za'ebavajte čoveka. Čim je izdvojio tako nas trojicu, jasno je da gotivi tako neki tip defki, pošto nama trojici možda jesu teme malo različite, ali stil nam je nekako sličan.

Pa dobro, onda

iskreno divljenje

:)

Johnny Kurajber
Čitajte i pišite defke. Imate dovoljno dugmadi na sajtu.

+1

Ako vidim još jedno dugme na sajtu poludeću lololo

Ozbiljno, aktivirajte se malo oko defki. Čitajte, pišite i masovo komentarišite. To će sve da izleči.

Fali mi jedno dugme na šlicu.
Al' zato imam pregršt ideja
I jednu polovnu ljubavnicu.

Ne znam, ne pije mi to vodu. Što kaže Džoni the Štoper, čitajte, komentarišite i lupajte ocene. Ja samo vidim bata gugija i Bandija da skoro svaku defku prokomentarišu. Kad bi se to više radilo bilo bi više čitanijih autora nego što je sad, jer ima pregršt dobrih defki, a i odličnih autora koji su nevidljivi jer ne postuju na forumu i ne komentarišu tuđe defke često.
Mada to je samo moje skromno mišljenje.

šliht

Kakav crni šliht bre. Realno, ne bih da te vređam, ali oni zaista jesu bolji autori od tebe, i tu nema dileme, i nema potrebe da se ljutiš. Ja kažem svoje mišljenje, a to na kraju kako će da bude me ne zanima, meni je dobro i ovako. .. i da! Agilnog za moda!!1

Ako Agi bude mod biće ucene i nameštanja na VOS-u lolo.

Nije loše dugme, uz određena ograničenja, ali sad je zanimljivija ona tema za glasanje. Javno je za razliku od dugmeta i oslanja se na narod umesto na kod tako da nema malverzacija. Samo bi i tamo trebalo isključiti tek kreirane i naloge sa kojih je slabo šta pisano jer bi mogli da budu dupli, ali veruem da bi to slabo ko i probao da radi.

Da to dugme jedino imaju neki jako dobri autori, npr. Džoni, Luks, Agilni itd, jer realno, znaju šta je kvalitet. :)

šliht

реално

Да појасним ово, да ме после не би зајебавали да сам дупеувлакуша. Није ово никакав шлихт. Првенствено сам мислио да неки аутори буду помоћници модовима, и да предлажу неке јако добре дефке, односно да они имају то дугме. Е сад, ко то треба да буде? Ја сам предложио ове ауторе јер су ми некако најбољи по стилу дефинисања, а такође су ту скоро сваки дан. Ти аутори требају да имају стаж на вуки преко две године отприлике, и да су поделили преко 20 000 оцена. Моја грешка је једино била што сам те ауторе јавно поменуо, па сад испада као шлихт. Ко како схвати..

Oni ionako predlažu i to se vrlo često usvaja, tako da faktički i imaju neko "dugme" koje radi.