Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. mussache zbog privatnih obaveza neće moći da vodi konferenciju C.

    hahahaha, zaista!?

  2. joooooj, kad prije, sad opet moram smišljat.
    krvav je ovo pos'o -.-

  3. pseto88
    Xaxaxaxa koja pobeda one tabele!!

    Dosta mi je na poslu Eksela i Vordova :)

  4. Манијак
    СПОЈЛЕР АЛЕРТ!
    ЈА ЋУ ОД САДА ПА НАДАЉЕ ПИСАТИ ИСКЉУЧИВО СТРАЈИЗМЕ И ИГРЕ РЕЧИМА ЗА ОВО ТАКМИЧЕЊЕ;ЧИСТО ДА БИХ И ПРОТИВНИЦМА ПЕУЖИО КОЛКУТОЛКУ ШАНСУ

    jebeš mi sve, ovo stvarno deluje. Moram da promenim taktiku lol

  5. eh, a u drugom kolu mi staviš dekija na najgoru defku od svih za takmičenje... neka, neka, trebaće prsti svrbljivoj guzici...

  6. Џабе ти све Манијаче, ја сам једном пребио једног манијака што ватао девојке за гузе..па ти види :)

  7. Џабе ти све Манијаче, ја сам једном пребио једног манијака што ватао девојке за гузе..па ти види :)

    el bi voleo ti da ti se meša neko u radnju? sumnjam. šta diraš čoeka, nije tebe vatao lol. zbog takvih ko što si ti neki ne mogu ni da osete slast vaćarenja žemskih guzca po javnim prevozima a da ih neko ne bije, mislim stvaarno, kuda ide ovaj svet?

  8. Само сам испустио једну малу и небитну чињеницу...нас је било пешес а манијак сам лололо

    едит: Ајде пиши дефку, да видим да л ће ми требати пивце за инспирацију или ћу да те омлатим на суво :)

  9. едит: Ајде пиши дефку, да видим да л ће ми требати пивце за инспирацију или ћу да те омлатим на суво :)

    hehe,pa kakav bih onda bio ja to manijak ako bi ti znao moj naredni korak? JA VREBAM OVDE NE TI!

  10. Bruce
    eh, a u drugom kolu mi staviš dekija na najgoru defku od svih za takmičenje... neka, neka, trebaće prsti svrbljivoj guzici...

    Hoćeš Mileta? :)

  11. Циклоне, ајд предаћу партију ненину,... ОДУСТАЈЕМ ОД ТАКМИЧЕЊА. Убаци касније неког 'место мене.

  12. Daj, bre, Šone, što odustaješ? Nemoj da zezaš, nemam koga sada da ubacujem. Napiši defke i to ti je to - nema tu puno posla. Ne moraš da čekaš dan kada se objave parovi, već sam bio napomenuo da mogu da se ranije prijave definicije za kola koja tek predstoje.

  13. Hoćeš Mileta? :)

    Isti problem sa svima, ko mi je kriv kad unapred pišem, sreća pa još ne znaju protiv koje se bore :)

  14. Ок, ако до следећег рока не стигнем да напишем дефиницију, јеби га... Дисквалификуј ме.

  15. Šone ne zajebavaj, ti si mi otkrovenje leta...

  16. Ма не би ја одустајао, знаш и сам... Него имам посла преко главе, ових стрејнџера пун курац по Новом Саду, а ја се од данас не враћам за Врбас до понедељка. Ако уграбим неђе нета поставићу дефку а ако не,.. ето рекао сам у претходном посту.

  17. Čovek, samo ti napiši nešto, pa mi link šibni na pvt. Jes' da bi trebalo da napišeš još 3 defke, ali smućkaj nešto.

  18. колко су вам срање дефке, брука! све сам вам минусе дао

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.