Tema za navijačka prepucavanja

  1. HAHA RASNI PIČKA BRIŠE POSTOVE

  2. Vidi picu sto brise postove lololo

  3. Skidajte zastave samo pazte kad idete ulicom da ne naletite opet na Shadowse dok popravljaju grafite i pitaj ove na Kosi je l se jos kriju ili su izasli iz kuca ahahaha

  4. Obrisao sam samo 1 post gde sam preterao i dobio bi ban najmanje mesec dana zbog njega.

  5. Ima da guramo kite rasku u
    baburu, bobiju u usi, da lupamo
    simona po onoj kromanjonskoj
    lobanji i na kraju da prskamo
    po onoj plavoj slovenackoj
    devojcici dok tejicu lupamo
    samare.

  6. Djoni jedinu zastavu sto ste uzeli je zastava Heroja, AL NA FEJSU. lololo

  7. Ta zastava heroja je toliko puta sivena vec da imate jos pet u steku spremnih, kao i kod nas ovi iz Padinjaka.

    Dzaba zastava kad kukate kako vas Partizan popisava. Sto de mene tice evo vam sve zastave drugoligasi.

  8. Djoni pogledaj na tebelu.

  9. Nema potrebe kad se uvek isto zavrsi.

  10. Pa kad vi imate Toleta. Al otici ce i on pa cete ispasti u 2 ligu. Kekekeek

  11. Odoh, nemoj da se samobanujes

  12. ░│░░▒▒░░░░▒▒░░░▒▒░░│░░▒▒░░░▒▒░░░░▒▒░░│░ ░│░░▒▒░░░░▒▒░░░▒▒░░│░░▒▒░░░▒▒░░░░▒▒░░│░ ░┤─────┌░░▒▒░░░▒▒░░│░░▒▒░░░▒▒░░┐─────├░ ░│▓▓▒▒▓│░░▒▒░░░▒▒▓▓│▓▓▒▒░░░▒▒░░│▓▒▒▓▓│░ ░┤──┌▒▓│░░▒▒░░░▒▓▓▓│▓▓▓▒░░░▒▒░░│▓▒┐──├░ ░│▓▓│▒▓│░░▒▒░░░▓▓▓▓│▓▓▓▓░░░▒▒░░│▓▒│▓▓│░ ░│▓▓│▒▓│░░▒▒░░░▓▓▓▓│▓▓▓▓░░░▒▒░░│▓▒│.I.│░ ░┤──└▒▓│░░▒▒░░░▒▓▓▓│▓▓▓▒░░░▒▒░░│▓▒┘──├░ ░│▓▓▒▒▓│░░▒▒░░░▒▒▓▓│▓▓▒▒░░░▒▒░░│▓▒▒▓▓│░ ░┤─────└░░▒▒░░░▒▒░░│░░▒▒░░░▒▒░░┘─────├░ ░│░░▒▒░░░░▒▒░░░▒▒░░│░░▒▒░░░▒▒░░░░▒▒░░│░ ░│░░▒▒░░░░▒▒░░░▒▒░░│░░▒▒░░░▒▒░░░░▒▒░░│░ ░┘─────────────────┴─────────────────└░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

    Ovaj kurac je Mustafa na golu.

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.