Prijava

Belgrade Beer Fest 2013

EDIT : VAŽNO OBAVEŠTENJE PROČITATI!!!!!! :
OKUPLJANJE ĆE BITI U PETAK, JER JE VELIKI BROJ LJUDI PRIJAVLJEN I JEDINI NAČIN DA SE ZAISTA OKUPIMO JE AKO TO NIJE RADNI DAN!! DETS VAT NATNAT SED!
DATUM OKUPLJANJA: Petak, 16. avgust 2013.

VREME OKUPLJANJA: 21:00 ISPRED ULAZA BROJ 2!!
Što reče natnat da se nalazite pored nekog štanda to odmah zaboravi jer i sam znaš da je gužva, mnogo je ljudi i svi će da zevaju da li je taj i taj sa Vuke :))
Mudro zbori devojče!

MUZIČKI PROGRAM ZA PETAK:
1. Brigand SRB 18:00 - 18:30
2. Rok Bulevar SRB 18:30 - 19:00
3. Branimir & Neprijatelji SRB 19:15 - 20:00
4. Bjesovi SRB 20:00 - 20:45
5. Kerber SRB 21:00 - 22:00
6. The Dibidus (ex Familija) SRB 22:15 - 23:00
7. Dubioza kolektiv BiH 23:15 - 00:30 vh1_sat_logo.jpg
8. Babe SRB 00:45 - 01:20
9. BANDX SRB 01:30 - 02:15
10. Pookie feat. Bojana Stamenov Live PA SRB 02:15 - 02:45
11. The Shapeshifters feat. Jenna G Live PA UK 02:45 - 04:15

Za sada prijavljeni za okupljanje:

1. Midori (mitza koja širi pozitivnu energiu na okupljanju :* )
2. Rosoneri (donosi špriceve i igle da se bodemo)
3. Ludi Čak (predaje atomsku fiziku i veličinu mog polnog organa na okupljanju)
4. Kuzman92 (jebe)
5. Hujo Smrad (diže prašinu na bir festu povoljno)
6. Valdemar (polemisanjem o kosmosu protiv siledžija)
7. Punjač (prvi eksperimentiše rosonerijevu opremu)
8. Kbo! (šta reći, koju posluku porati?
9. Eufrat (oće da s'upoznamo)
10. DoraBre (oće da se druži, al' potajno ćemo joj sipati rufinol u pivo kekeke)
11. Ninka_92 (nosi burek sasirom na okupljanje)
12. Glavni (NEĆE DIDE; IZDO SRBSKI ROD)
13. Mančester (oće vidi skupinu pošto su većinom muškarci)
14. deky_aod (potajno se nada da će jebati prvi put na bir festu)
15. SnobIvanKenjoBi (enigma vukajlije možda bude otkrivena)
16. Debilko i moronko(sigurica, igra na sigurno, moto njegovog života je što bi rekla Tanja Kovačević bićeš moj kunem ti se, ja sam u to sigurna.
17. XPACT (večita dilema, da li je hrast ili xpact? dođite na okupljanje i saznajte. Možda dođe)
18. crnigrujan (Oće d'ide al' ga sramota da kaže jer će se olešiti od alkohola. Možda dođe)
19. AndreyArlovski (Oće da me dudari bicepsom)
20. Manijak (Možda dođe ako ne potroši sve pare na koorve.)
21 i 22 Ombre i Industrial( duge kose nosili, nismo im oprostili, mlađahni momci spremni da posle olanika prvi isprobaju rosovu opremu)
23. Tomdril Merilin (dostavlja droge u piće, naravno pre nego što vam udeli vaše piće, šta ste mislili da će da vam sipa dok ne gledate ko u filmovima? e deco deco...)
24. Fejzbukmanijak (potajno želi da jebe nešto na festu kao i deki, kakva slućajnost, nemojte se zabrinuti ako nestanu u jednom trenutku i izlete iz žbuna sa otkopčanim šlicem)
25. David (predomislio se kada je čuo da ćemo blejati na livadi dok nas starkelje teraju i gađaju kamenjem jer im uništavamo prirodu)
26. Stevan (Čuo da dolazi mančester za kog kruže glasine da daje dobar felacio, želi da sazna da li su priče istinite.)
27. Školjkaboj (reže vene uz bajagu)
28. Leprikon Iliti Rizli (Da li će konačno privesti Mančestera? pitanje je koliko će dugo tvrditi pazar.)
29. Spavallica (Dolazi ukoliko se ne uspava, he he kontate? pošto je spavalica pa kao da se ne uspava..hehe...............eh ništa jepte se, nema veze..)
30. mixmax (Didžejiše)
31. natnat (POČASNI GOST I UJEDNO ORGANIZATOR KEKEKE)
32. agilni (paz'te se ovog čoveka i šta mu pričate, il' će da radi banana kad se vratite pijani kući sutradan. Možda dođe.)
33. Pišem uz vetar (Bred Pit, šta drugo reći, kada se on pojavi sve ribe ima da poiskaču iz save i da mu skoče u zagrljaj)
34. Mala Vidra (iliti mala vida što bi rek'o gosn. manu čao, po njoj je nastala pesma, ako niste znali manu čao peva o svojoj nikad prežaljenoj ljubi, maloj vidri.)
35. Nana Og (Svečano položila zakletvu da će se pojaviti na okupljanju, kaznu odrediti moderatori ako se ne pojavi lolo.)
36. Proviron (tražio detaljan opis, možda se pojavi na kratko, autor sa jako svetlom budućnošću ispred sebe i karijerom mister olimpije, na prvi pogled već možete videti iz sjaja u njegovim bistrim očima da mu budućnost leži na crvenom tepihu)
37. Trošarinac (Brani me od nečistih sila i zlih vukajlijaša loših namera.)
38. Tračica (Oće dukrade jedan deo vukajlijaša i okupi ih u svoj logor, osumnjičena za liderku masonske organizacije, reci ne tračici!!!)
39. Krle96 (Доноси КБО-у гузу да му је мази мурицом)
40. Peri d platapus (možda dođe na nekoliko minuta ako mu dozvole mama i tata)
41. Boxer (sekjuriti na festu, obezbeđuje besplatno pivo svima kol'ko mogu da popiju. na njegov račun sve :3)
42. Teorija Verovatnoće iliti Algebra (ŠTa menjate nikove koe pizde strinine? :f)

Ништа. КАТАНАЦ.

Ај прави списак, да се скупи 20+ људи ко ономад за џанкијеву дојаву кад је погазио реч ко задњи папак.

a kad je bir fest?

14.-18. avgust
kuzmo meci u prvi post autore koji su se prijavili, dakle za sad troje

izasao je jebem te, samo meni je muzika manje bitna, eventualno corba, vise gledam da kalibrisem sa ostalim danima, ostalim ekipama
http://belgradebeerfest.com/active/sr-latin/home/muzicki_program.html

posetioci će premijerno moći da probaju nemačko premium pivo Krombaher (Krombacher), kao i rumunsko pivo Timišoreana (Timisoreana)

Ja bih voleo da to bude petak ili subota

Meni je sasvim svejedno koji dan.

Mene blam od Beerfest-a.

Tamo sam verovatno svako veče, ne znam tačno od kad do kad, pa ono, možemo da zablejimo malo.

E, Bili, 'de si matori!

Čače, ne zaboravi samo da poneseš masku za disanje. Nisi najavili kišu, znaš lololo :)

ao da prasina kolko mi to ide na kurac
al da ne jem govna odem uvek

Može, ako će da tučemo bavarsko crveno

тућемо кузмана

bavarsko crveno

DA.

Da te upisujem valdemare?

тућемо кузмана

Takoe ima svako besplatan šamar da mi udeli ako dođe

бирфест срањчуга највећа.

ако блејите после може.