Prijava

http://img59.imageshack.us/img59/4203/3j9e.png Koliko sam ove igrače iz kola u kolo preko kurca birao,a lepo mi je išlo, dok nisam nekoliko kola pred kraj počeo da zapostavljam. Tako će biti i ove sezone.

Mančestere, Azar će sigurno igrati, nema tu dileme, nije ti neophodan Frenk. Baš me zanima koliko će igrati Van Hinkel, koji je dobijao dosta šansi na pripremama, kao i De Brujn, koji je igračina, i trebalo bi da konačno dobije šansu. Jebote koliko dobrih i mladih igrača ima Čelsi.

Ja ko debil šutiram komp pošo kaže da je pogrešan kod kad ono treba i ova crta a ja pisao samo brojeve

kako opet da vidim svoj tim? Hoću da menjam dresove

EDIT: GLUP SAM ALI SAM SE SNAŠAO

Preći će Kabaje u PSŽ

Још пар дана ће сачекам да видим хоће ли бити још којих трансфера.... Згаз'ћу вас ове сезоне....

Scoring goals
Goalkeepers and defenders (4 points)
Midfielders (6 points)
Fowards (8 points)

Šta je ovo koji kurac?

Svuda gde ne piše ništa je jedan poen
Playing in a match
Playing over 60 minutes
Scoring goals
Goalkeepers and defenders (4 points)
Midfielders (6 points)
Fowards (8 points)
Assists (3 points)
Goalkeepers and defenders keeping a clean sheet (4 points)
Saving a penalty (5 points)
For every 3 saves
For every 3 open play crosses
Creating a big chance (a chance where the receiving player should score)
For every 8 clearances, blocks and interceptions (total)
For every 8 recoveries
Providing key passes
Making 3 tackles
Scoring the goal that wins a match
Pass Completion (after making at least 30 passes)
70% completion (1 point)
80% completion (2 points)
90% completion (3 points)
Players lose BPS points based on the following statistics (one point for each unless otherwise stated):

Conceding a penalty
Missing a penalty (-2 points)
For every 2 goals conceded by goalkeepers and defenders
Yellow cards
Red cards (-3 points)
Own goals (-2 points)
Missing a big chance
Making an error which leads to a goal
Every 2 errors leading to an attempt at goal
Being tackled 3 times
Conceding 2 fouls
Being caught offside 3 times
Missing the target with 3 shots

Mislim da je ovo za napadače greška jer je pisalo da bi Lukaku po ovom sistemu dobio 24 poena, a po ovome on bi dobio 24 samo od svog hettrika.

BRATE OVO MI MENJA CELU KONCEPCIJU TIMA

Нису то поени, то је само начин на који се рачунају бонус поени за играче, оних 1, 2 и 3 који се додељују на крају кола.

A i onda ko ima najviše tih dobije bonus poene. A ja mislio da će da daju bonus poene za sve ovo, kao na Euru što je bilo za intersepšne i to. Kako Lukaku onda imao 24 poena po novom bodovanju jeb'o ga ja.

Суарез и Бејл би ладно имали мање.

Иди у курац, Манчо :Д

Па тако је било и прошле године, и претпрошле. Неће теби Ван Перси ако да сва три гола у победи од 3:0 добити 50 поена, него стандардних 4+4+4 за голове, 2 за 90 минута и 3 као бонус за играча меча (мора да буде играч меча у таквој ситуацији, да га јебеш).

Piše da je novo neko bodovanje od ove godine, šta ja znam hahah. Pa to te pitam za Lukakua, otkud njemu 24 poena po novom bodovanju, ako je baš tako bilo sa het trikom. I zašto zbunjuju narod.

Лукаку је у том примеру имао 24 поена по тој формули коју си горе копирао, и то је највише колико је неко имао на том мечу. Тих 24 нису они нормални поени који се добијају само за голове, асистенције, клин шит и сл. С обзиром да је он на том мечу имао највише тих поена, добио је бонус 3, а ови остали са 11 су добили по 2.

A nek' puše kurac, koga zanima to hahahah. Mislio sam da su nešto inovativno doneli, pa da se malo zamisliš koga ćeš da turiš u tim.

EDIT: Jebeš mu mater, ja uvek mislio da oni odokativno lupaju te bonus poene, nisam znao da su imali ceo ovaj princip i sad kad sam video New Bonus Points System, ja reko' ima da daju bonus poene za sve ovo. Izvinjavam se za unetu pometnju.