Prijava

I ja kapiram , ja za njega preko 7 ne dajem mamu mu jebem..
Joveta će biti kul čini mi se

Da, Joveta bi mogao da bude dobar, al' se plašim da se ne pokaže prve dve-tri pa da ga ne šinu na klupu.

Jebe mi se imam transfer...
Kapiram da će Benteke baš da eksplodira

Али игра у мутавом тиму као што је Астон Вила, опет, једино он ту може да даје голове. Да ли је неко дао 14 динара за Персијанца?

Ja uzo Persijanca.

И ја га узео, иако је тешко поверовати да има три јебачке сезоне за редом, ишао на "сигурно".

А Бентеке лако може да буде фејл као што је Папис Сисе био на почетку прошле, исти сценарио, напуцао цену оне тема сезоне, кидао, кад оно међутим, прошле пропаст - експлодирао Демба, који је опет разочарао и пропао у Челсију.

А тачно за једног Персијанца могу два солидна да се узму, или чак цела стартна постава одбране.

Ja idem na odbrambene iz mrtvih timova, tipa norič ,
A špiceve biram tamo dje znam da će bit prvi špicevi kao dzeko, dal su se dokazali kao joveta, ili su svi ostali propali kao benteke

Razmišljam se o bentekeu zaista

Чињеница је да као и сваке сезоне има неки играч који много кошта да буде пушка, типа Руни прошле године.

Ја у нападу тренутно имам Стариџа, који је први шпиц у Ливерпулу, Ван Персија и ставио Бонија из Свонзија, у нади да ћу да убодем звезду сезоне. Размишљам о Негреду који је наводно завршио посао са Тотехнемом, само да видим цену каква је...

Едит: Мислио сам на Солдада.

А одакле вам то да је Џеко сигуран у првој постави?

Мислим, је л' Пелегрини изјавио?

Дијамант је био стартер у свим припремним утакмицама које сам ја испратио, давао голове и играо одлично. Вероватно зато сви мисле да је сигуран ту.

Ја и нисам нешто пратио, па не знам. Кул, захваљујем.

A i izjavio Pelegrini tipa Koji će mi napadač imam Džeku...
Agero će da bude kurčina ove kao i prošle
Bonija eventualno metnem

Ањелка пет и по само...

Ju jebote, kapiram da će Vanijama da podivlja kad se mako iz Škotlandjanske.

Uzo njega i Bonija na predlog iznad.
BONI MIČU , IDEMO 500 GOLOVA

I ako nije problem da se metne imena klubova učesnika i njihovih rukovodilaca sa vuke u prvi post,da se znamo :)

Ставио сам за оне које знам.

Samo da se javim da ću ove godine maksimalno da se posvetim fantaziju i da ćete biti jako, ali baš jako, penetrirani analogno od strane Šomija dvaestrojke.

EDIT: Tim mi je Manojlovce.