Prijava

Неко се опасно зајебава са мном. Синоћ сам писао бар на 4 теме и сад кад сам се пробудио и покушао да нађем одговоре на моје постове кад оно, није било ни мојих постова. Немо да ме спрдате нити да мислите да ћете ме заштитити тиме што сте ми обрисали СПЕМ пост, него оставите то тако да се моје речи чују и виде. Модератори, решавајте тај баг с нестајањем постова јер није пријатан нимало...

USTAŠE TI BRIŠU POSTOVE!!!!1

ОБРИСО ТИ КУРД!

NE DAJ SE SLOBICE!!

тачно сам знао да је тако неки без мудију ал нека му отићу ја у тај лихтенштајн па ћемо да вимо ко се суким зајебава нинтернетима!

Linhenštajn, Frankenštajn, Rubinštajn!

Него да не скречујем са теме ајде модераторе одговори ми на ово ако имаш муда! ДА ВИДИМ КОЈИ ТО БАГ ТАКО РАДИ!

Agilni briše. Skrljaj ga na sledećm fudbalu lolo

И НА ЊЕГА САМ ПОСУМЉАО! нек се пази онда!

AGILNI NAĆIĆEMOTE U GRADU!1

PUKAO SI BRATE. NISI SINOĆ NIŠTA PISAO, NIKO NIJE NIŠTA PRIMJETIO. TO UMIŠLJAŠ.

ЈЕСАМ АМАН ЗАМАН ЈЕСАМ!

И после ја луд кад причам о заверама и о томе да рат са Рватима траје и даље...

и наравно да ниси приметио кад су ми брисали постове после 4 минута!!

Bogvasjebo, s kim vi pricate, i kome odgovarate, ja nist ne vidim...

SVE SE OTIMA SVOĐENJU NA PRAKTIČNA I UPOTREBNA ZNAČENJA I TEŽI DA SE MAKAR ZA DLAKU PREVAZIĐE I DA SE UVIJE U PLAŠT SVOJE PERSPEKTIVE I TEŽNJE!

И онда крене све то, кад их видиш како један другом намигују, деле неке цедуљице између себе, а теби се смеју у брк, иако се праве да те не виде и н знају, и све ти је тад јасно...

Današnji Montreal je „američki Pariz“, moderan grad elegantnog, starinskog duha, prijatne klime i istinski multikulturalnog stanovništva i tolerancije.