Vukajlija Premijer Liga Predictor #1

  1. No frks,al necu otvarati novu temu,mada mozda i mogu, ko da nema viska tema i ovako na vuki.. mene sad interesuje da li ce popraviti ovu frku sa drugom stranom. Bas iritira.

  2. Na mene garant računajte za to o Ligi Šampiona.

  3. заборавио сам челзи за среду, узео бих ту који бод сигурно и ако због тога не освојим награду бацићу вам бомбу на тему. надам се да нисам једини заборавио хехе

  4. A napominjali smo da ne zaboravite Čelzi-Vila. Pogledaj par strana nazad Dvajt.

  5. Sta raditi? Da li menjati i opet pojesti govno? Nisam pametan...

    EDIT: Promenio sam samo jednu tekmu, i neeecu vam reci koju, zato sto planiram povratak na prvo mesto! OVO JE MOJA JESEN, somi, NECES MI JE ODUZETI!

    ZA GRAAAAAND! ZA SALETA POPOVICA!

  6. ne menjaj tako se najlakse zajebes

  7. ja cu tek u pon moci videti kolko sam bodova osvojio jer neam kompjuter

  8. Ja nisam nista menjao, neka ga.

  9. Ja moram nešt da menjam, ne može sve 2-1 da dođe.

  10. ma meni sve 2-1 ili 3-1

  11. ajde ko dobije od vukajlijasa na kraju da dobije neku nagradu

  12. Da rasni,evo sad cu da stekam pare pa cu da kupim s4 koji cu da poklonim nekome.

  13. Ako je neko zainteresovan da pikamo južnoafričku ligu neka mi pošalje pvt da mu dam kod.

  14. Јел играо још неко на Фуламоа ? :)

  15. Јебо ме Фулам удупе.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.