Prijava

Voleo bih da Mančester ispadne u čempionšip da kvazi navijači prestanu da navijaju za njega a da hejteri zaborave da postoji i prestanu da hejtuju, e onda bi mi srce bilo puno. Čak i da ispadnemo u beton GGMU!!!

JEBEM IM MAJKU IOBORIŠE ME JUČE ZA 100 MARAKA

Voleo bih da Mančester ispadne u čempionšip da kvazi navijači prestanu da navijaju za njega a da hejteri zaborave da postoji i prestanu da hejtuju, e onda bi mi srce bilo puno. Čak i da ispadnemo u beton GGMU!!!

Aj ne seri.

Voleo bih da Mančester ispadne u čempionšip da kvazi navijači prestanu da navijaju za njega a da hejteri zaborave da postoji i prestanu da hejtuju, e onda bi mi srce bilo puno. Čak i da ispadnemo u beton GGMU!!!

Aj ne seri.

Маестро ♦
Voleo bih da Mančester ispadne u čempionšip da kvazi navijači prestanu da navijaju za njega a da hejteri zaborave da postoji i prestanu da hejtuju, e onda bi mi srce bilo puno. Čak i da ispadnemo u beton GGMU!!!

Дај, бре... Сад си лупио и жив остао. Ја пратим Јунајтед од '91. године кад су играли против Звезде, још док су играли Робсон, Брус, Шарп, Хјуз, МекКлер, Инс..., али баш толики обожавалац нисам.

Имаш онај Јунајтед ов Манчестер, тај клуб су основали навијачи Манчестер Јунајтеда кад су се побунили кад да је породица Глејзер купила клуб. Они играју по разноразним енглеским ливадама и певају: "Glory, glory, United!"

Капацитет стадиона Уједињених из Манчестера је око 12 000 брајко, још да прескоче 6. лигу и ето њих у Конференцији, која се може сматрати већ професионалном лигом.

Ja sam ozbiljan. Nisam od tih ljudi što klub za koji navijaju mora da bude medju prva 4. Tako su nastali srpski navijači Sitija i Čelzija. Moju ljubav prema klubu neće ugasiti jedna loša sezona. Jedino što mi je bitno, da se igraju britanci, kao što i igramo (Ferdinand, Evans, Smoling, Džons, Kerik, Runi, Gigs, Jang, Velbek, Kleverli i ostali). Može i poneki kul lik kao što je van Persi. Eto to volim. I to što ima igrača koji otpeglaju po 10 sezona za klub, a ne ko Čelzi: Teri i Lampard jedini starosedeoci (+ što je Lampard došao iz Vest Hema). I to što se ne razbacuje milionima toliko. I to što stvaramo svetske zvezde kao što su Bekam, Ronaldo, Runi.
I za kraj poruka: Ustaj Fergi pucaj iza ugla ne možemo živjeti od rugla

Ne stvara junajted velike zvezde i ronaldo i runi su došli kao što je to na fm-u opisano "wunderkid", jedino arsenal STVARA igrače od jačih timova u PL, a junajted turistički klub kao i većina drugih

Маестро, једино штое озбиљно у твом посту је то да озбиљно сереш ил да си озбиљно глуп. Па ти види шта тие драже.

Beži bre mamlaze, idi slušaj beogradski sindikat.

Шта би то требало значити?

Маестро, мени је Манчестер Јунајтед омиљени енглески клуб, разумем што си против ових новокомпонованих навијача Манчестер Ситија и Челсија, али мени је једном пре неколико година један Енглез, навијач Лидса, на Фејсу рекао, да је смешно да изигравам острашћеног навијача Манчестер Јунајтеда, јер нити сам Енглез, нити живим у Енглеској, нити сам икад био на Олд Трафорду или на било којем енглеском стадиону да бих разумео њихов начин доживљавања фудбала и навијања. Интернет навијање и за наше клубове је смешно, али за стране је ипак баш претеривање. Ја нпр, у свакој јачој лиги имам омиљени клуб (Реал Мадрид, Манчестер Јунајтед, Интер, Бајерн, Олимпик Марсеј, Бенфика, Фламенго, Ривер Плата...), али никад не могу да будем толико посвећен наком страном клубу као кад је Звзада у питању.